SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Creatine Micronized 200 mesh + taurine + Dextrose GRATIS

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 40307

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
TREC Creatine Micronized 200 mesh + taurine + Dextrose GRATIS





Opis:

CREATINE MICRONIZED 200 MESH + TAURINE+ DEXTROSE to to promocyjny zestaw zawierający mikronizowany monohydrat kreatyny z tauryną oraz farmaceutyczną dekstrozę. Zestaw jest skomponowany tak by maksymalnie wykorzystać anaboliczny potencjał kreatyny.


CREATINE MICRONIZED 200 MESH + TAURINE+ DEXTROSE dzięki zawartosci tauryny, wykazuje działanie lekko stymulujące i energetyzujące. Aminokwas ten ponad to korzystnie wpływa na funkcjonowanie ośrodkowego układu nerwowego. Pełni również istotne funkcje w przemianach białkowych. Tauryna wraz z dekstroza pozwala na efektywniejszy transport i zwiększa przyswajalność kreatyny.

CREATINE MICRONIZED 200 MESH + TAURINE+ DEXTROSE stosowany zgodnie z zaleceniami producenta, pozwala na:
- rozbudowę beztłuszczowej masy ciała
- spektakularne przyrosty siły i wytrzymałości mięśni
- polepszenie jakości powysiłkowych procesów regeneracyjnych
- skuteczne przeciwdziałanie katabolizmowi

CREATINE MICRONIZED 200 MESH + TAURINE+ DEXTROSE jest nowoczesnym zestawem kreatynowym, polecanym sportowcom o różnych stopniach wytrenowania. Pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów anabolicznych w zupełnie bezpieczny sposób.


SKŁAD / WARTOŚĆ ODŻYWCZA

Wartość odżywcza w 1 porcji (6,5g):
- Białko 1,5 mg,
- Węglowodany 0 g,
- Tłuszcz 0 g,

Skład preparatu w 1 porcji (6,5g):
- Kreatyna 5g,
-Tauryna 1,5g,

Wartość energetyczna w 1 porcji (6,5g): 26 kJ / 6 kcal.

Skład: 100% monowodzian kreatyny, tauryna.

Sposób użycia sugerowany przez producenta:
Preparat należy stosować 2 x dziennie po jednej porcji ( 6,5 g).
W dni treningowe: Pierwszą porcję należy przyjąć 30 min przed treningiem, drugą porcję bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: Pierwszą porcje 15 min przed śniadaniem, drugą 15 min przed kolacją. Porcje kreatyny najlepiej przyjmować rozpuszczając ją w wodzie lub soku (w ok. 250 ml). Preparat najlepiej łączyć w jednej porcji z dekstrozą (ok.30g).
Zaleca się stosowanie preparatu przez okres 4-6 tygodni po którym powinien wystąpić okres 3-4 tygodni przerwy w jego spożywaniu.

Uwaga!
Wewnątrz opakowania znajduje się praktyczna miarka, według której można precyzyjnie odmierzyć porcje preparatu (1 płaska miarka to 6,5 g Creatine micronized 200 mesh + taurine).

Sposób przechowywania:
Przechowywać w suchym pomieszczeniu w zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-01 19:31:35

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-01 19:38:26

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-22 13:45:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2191
Cześć ja też polecam jak większość , jedna z lepszych. Cena hmm...
lepiej dać te parę zł więcej i zrobić dobry cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 895 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18551
Dobry produkt lecz cenowo niewypada już tak dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13230
Pierwsze mono jakie wcinalem przy dobrej diecie efekty zadowalajace.pozdro

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080
Drugie mono jekie wcinalem przy dobrej diecie efekty... rozczarowujace.
Pewnie dlatego ze lezalo z pol roku otwarte
Pozdro

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 112 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2775
Robiłem tym pierwszy cykl i efekty były bardzo dobre, ale cena nie powala...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 202
Miałem to do pierwszego cyklu, większość zauważalnych rezultatów to zasługa tauryny, dobre na start, ale cenowo i jakościowo wypada blado przy krealkalynie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 365
Dla mnie dobry sprzet. również stosowałem na pierwszy raz i efekty beły bardzo dobre. co do ceny to nie narzekam bo miałem taniej załatwione za 40pln więc nie mam sie do czego przyczepić:D

Gdyby kózka koksowała to by 150 wyciskała:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
dla mnie lipa , po polowie przerwalem cykl bo sie w**** :P bo efektow procz wzrostu sily zadnych

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
Moim zdaniem najlepsze mono jakie jest dostepne w tym momencie i jakie ja brałem. 5g przed i 5 po treningu powodowało, że wychodziłem napompowany z treningu równo, nie ma problemów z dawkowaniem <w srodku jets miarka> i przy dodatnim bilansie kalorycznym masa idzie bardzo ładnie, siła również. Szczerze polecam produkt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 200 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5230
Ogolnie jestem zadowolony po cyklu ta kreatyna ;] to byla moja pierwsza :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4505
Ja jestem bardzo zadowolony, siła poszła do gory, masa tez i do duzo. Ale trzymałęm sie ostro diety
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Creatine micronized 200 mesh + Ribose

Następny temat

Trec - Creatine normal plus

WHEY premium