SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Creapure + ALA + B1

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25506

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958



Opis:

CREAPURE +ALA+ B1 jest suplementem, który zawiera najwyższej klasy monohydrat kreatyny (creapure) wzbogacony o witaminę B1 (tiaminę) oraz kwas alfa-liponowy (ALA). Produkt stworzony został z myślą o osobach, które pragną gwałtownie poprawić swoją kondycję sportową, tzn. zależy im na przyrostach suchej masy ciała oraz zwiększeniu siły i wytrzymałości mięśni.

CREAPURE +ALA+ B1 pozwala na wykorzystanie właściwości kreatyny w maksymalnym stopniu:
- umożliwia maksymalne wyposażenie komórek mięśniowych w paliwo wysokoenergetyczne, jakim jest ATP
- pozwala na korzystną poprawę bilansu azotowego
- zapobiega pozyskiwaniu aminokwasów z białek mięśniowych- wykazuje silne działanie antykataboliczne
-sprzyja redukowaniu zbędnej tkanki tłuszczowej

CREAPURE +ALA+ B1 jest produktem o potwierdzonej skuteczności działania. Kwas alfa-liponowy wspomaga procesy energetyczne zachodzące w organizmie podczas intensywnego wysiłku, a także wykazuje działanie przeciwutleniające (pomaga zatem niwelować wolne rodniki). Kwas ALA stymuluje również zwiększone wydzielanie insuliny - poprawiając tym samym efektywność transportu aminokwasów i kreatyny. Tiamina również wspomaga procesy związane z powstawaniem energii i poprawia przyswajalność kreatyny.

Skład w porcji 5g:
- creapure 4,99g
- ala 100mg
- witamina B1 0,35 mg

Skład: 100% monohydrat kreatyny, kwas alfa-liponowy (ALA), witamina B1 w proszku.

Sposób użycia sugerowany przez producenta:
Preparat należy stosować 2x dziennie po jednej porcji (5g).
W dni treningowe: Pierwszą porcję należy przyjąć 30 min przed treningiem ,drugą porcję bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: Pierwszą porcje 15 min przed śniadaniem, drugą 15 min przed kolacją. Porcje preparatu najlepiej przyjmować rozpuszczając go w soku (w ok.250 ml). Preparat najlepiej łączyć w jednej porcji z dekstrozą (ok.30g). Zaleca się stosowanie preparatu przez okres 4-6 tygodni po którym powinien wystąpić okres 3-4 tygodni przerwy w jego spożywaniu.

Uwaga!
Wewnątrz opakowania znajduje się praktyczna miarka, według której można precyzyjnie odmierzyć porcje preparatu (1 płaska miarka to 5g CREAPURE+ALA+B1).

Sposób przechowywania:
Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-31 23:10:02

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-22 13:42:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 53 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 855
Najlepsza kreta jaką brałem.Minus to cena

Czym się różni murzyn od opony.Jak na oponę założy się łańcuchy to nie rapuje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Na niej robiłem swój pierwszy cykl i byłem bardzo zadowolony z usyskanych rezultatów. Polecam.
OCENA: 5+

Zmieniony przez - Twilq w dniu 2006-11-08 09:57:55

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8985
Ja tak samo robilem na tej kreatynie pierwszy cykl efekty bylo dobre
smak jak to kreatya - nie ma smakowac tylko dzialac. Polecam na 1 cykl
ocena 5

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6
bardzo dobra keatyna w ciagu dwóch tygodni poszedłem w górę o 10 kg na klate polecem

jeziorko7

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2339 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31865
ja nie polecam. w smaku jest wręcz katastrofalna. a efekty miałem lepsze po innej krecie z treca - mickronized z tauryną i te moge polecic

Sounds Like A Melody

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1365 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11945
Też robiłem na niej pierwszy konkretny cykl, bardzo dobra w smaku trochę dziwna ale efekty nieezłe

Listen, think, solve

Death, taxes, Fedor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 486 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16559
kretka słabo mi weszła lepsza 200 mesh
1

NO PAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wedlug mnie bardzo dobra kreta zrobilem na niej 4 cykle i kazdy byl udany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
drogie bezsensowne dodatki, ale jak ktoś ma $$ to można próbować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - ClenBurexin

Następny temat

Trec - Creatine micronized 200 mesh

WHEY premium