SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - ClenBurexin

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 100557

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
TREC ClenBurexin




Opis:

CLENBUREXIN należy do grupy niezwykle skutecznych spalaczy tłuszczu. Wspomaga proces redukcji tkanki tłuszczowej i jednocześnie dodaje długotrwałej energii, która umożliwia przeprowadzanie treningów ze spotęgowaną intensywnością. Efektywnie wspomaga walkę z nadwagą i maksymalizuje efekty stosowanej diety i aktywności fizycznej. Pozwala osiągać zadowalające efekty również w przypadku mniejszej aktywności sportowej - zawiera bowiem substancje o działaniu termogennym. Zwiększa ilość ciepła produkowanego przez organizm, wykorzystując do tego celu oczywiście zbędną tkankę tłuszczową.

CLENBUREXIN stosowany przed treningiem pozwala na poprawę wytrzymałości i wydolności organizmu, oraz przyspieszy rozwijanie siły.

CLENBUREXIN zwiększa tepo przemian metabolicznych oraz blokuje odkładanie tkanki tłuszczowej. Zmniejsza przy tym łaknienie (minimalizuje również ochotę na słodycze), a także zwiększa mobilizację organizmu do podjęcia zwiększonej aktywności fizycznej. Poprawia również funkcjonowanie w warunkach obciążenia psychicznego, np. stresu.

CLENBUREXIN wspomaga również proces usuwanie wody podskórnej, wykazuje działanie diuretyczne.

Skład w porcji dziennej (4 kapsułki):
L-Tyrozyna 900 mg
Ekstrakt zielonej herbaty 540 mg
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 500 mg
Kofeina 200 mg
Ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego 200 mg
Kwas pantotenowy 200mg
Kwas hydroksycytrynowy 140 mg
Korzeń imbiru 120 mg
Pieprz kajeński 100 mg
Ekstrakt pieprzu czarnego 12 mg

Sposób użycia sugerowany przez producenta:
Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 x 2 kapsułki najlepiej 30 minut przed planowanym posiłkiem. Preparat popić około 200 ml płynu.

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-31 23:07:54

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-22 13:40:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
TREC ClenBurexin

Termogeniki, czyli popularne spalacze tkanki tłuszczowej są suplementami idealnie sprawdzającymi się w okresie, gdy chcemy pozbyć się nadmiernych kg. Wraz z dobrze dobraną dietą i treningami siłowymi są ciekawym dodatkiem wspomagającym uzyskane efekty i zbliżającym nasz do wymarzonego six packa na brzuchu.

Jednym z bardziej popularnych spalaczy jest od wielu lat w topie Trec Clenburexin. Wśród podstawowych właściwości tego suplementu wyróżnić należy:

1. Pobudzenie.

Każdy z nas w czasie redukcji odczuwa skutki mniejszej ilości kcal w diecie. Szczególnie pod koniec redukowania. Praca fizyczna, czy psychiczna również potrafi zmęczyć człowieka na tyle, że ciężko jest wykonać trening na pełnych obrotach, a niektórym w ogóle wyjść z domu. Dodatek substancji pobudzających, takich jak: kofeina, tyrozyna, czy ekstrakt z zielonej herbaty.

2. Termogeneza.

Kolejną podstawową funkcją jest zwiększona termogeneza, czyli podkręcenie naszego metabolizmu. Najprościej określić ją jako zwiększone wydatki energetyczne z tkanki tłuszczowej, wykorzystywane w procesie wysiłkowym. Organizm dzięki zwiększonej termogenezie może spalać większe zasoby tkanki tłuszczowej. Odpowiadają za to takie składniki Clenburexin, jak: ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, ekstrakt zielonej herbaty, kofeina, korzeń imbiru, pieprz kajeńskie, ekstrakt pieprzu czarnego.

3. Zmniejszenie apetytu.

Jednym z częściej pojawiających się problemów osób na redukcji jest męczące uczucie głodu. Zmniejszona ilość kcal niestety nie pomaga w jego zaspokojeniu. Dlatego też Clenburexin zawiera naturalne ekstrakty roślinne wspomagające zmniejszenie odczuwania głodu. Są to: ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego i kofeina.

Skład w porcji dziennej (4 kapsułki):
L-Tyrozyna 900 mg
Ekstrakt zielonej herbaty 540 mg
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 500 mg
Kofeina 200 mg
Ekstrakt z ostrokrzewu paragwajskiego 200 mg
Kwas pantotenowy 200 mg
Kwas hydroksycytrynowy 140 mg
Korzeń imbiru 120 mg
Pieprz kajeński 100 mg
Ekstrakt pieprzu czarnego 12 mg

Sposób użycia sugerowany przez producenta:
Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 x 2 kapsułki najlepiej 30 minut przed planowanym posiłkiem. Preparat popić około 200 ml płynu.

Produkt w atrakcyjnej cenie zakupić można tutaj: https://sklep.sfd.pl/Trec_ClenBurexin-opis557.html







Zmieniony przez - domer w dniu 2017-11-30 12:14:12

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16
Jak dla mnie ok, chociaż cena/skład niezbyt tym bardziej że stosowałem 6capsów dziennie [2x3caps]z jak najbardziej pozytywnymi efektami, ale mimo wszystko eksperymentuje teraz z innymi fat burnerami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 962
Moj kolega stosował i byl zadowolony zreszta skład jest dosc bogaty i dobrze skomponowany warto sprobowac ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja to stosowałem i polecam jest dobry ale dopiero jak zjadłem 2 opakowania po 90 to straciłem gdzieś 6kg.Najgorsze jest to w tym ze jak wezmiesz to w nocy to nie bedziesz spał
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 962
No na noc to nie polecam rzeczywiscie ciezko jest zasnac po Cleanburexinie ale co prawda działanie jaknajbardziej dobre sam teraz wcinam i jestem zadowolony :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 345 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4358
suplement dobry tylko w większych dawkach, jak dla mnie dużo lepszy termogenik z olimpa thermo speed extreme, lepsze i szybsze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 962
Generalnie zależy to w wielu wypadkach od jednostki na Ciebie lepiej działa Thermo speed a na mnie np. Cleanburexin tak to już jest ale obydwa środki sa dobre,choć clean jest bardziej bogaty pod względem składowym
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 345 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4358
dokładnie na każdego suplementy inaczej działąją, dla mnie lepszy jest thermo z olimpa, ale po obu suplach yły widoczne efekty, którykolwiek się nie wybierze nie rozczarujesz się
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
clenburexin jest dobry stosowałem 2 miesiace i spadło 5 kilo. Duży plus zepobudza nie chodziłem senny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
ja tez go mile wspominam 7kg w 1,5m-ca przy dużej liczbie aerobów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
Systematycznie zwiększałem dawki aż dojechałem do 4kapx2 na dzień i wogóle mnie nie potelepało.Dla mnie totalna lipa.Użyłem go w połowie mojej wycinki i myślałem że będzie dużo lepiej zwłaszcza podczas porranych aerobów a tu porażka.Nie polecam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - CLA & Green Tea

Następny temat

Trec - Creapure + ALA + B1

WHEY premium