SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - BCAA powder

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22650

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
TREC BCAA powder





Opis:


BCAA POWDER suplement będący źródłem najwyższej jakości aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach - w proporcjach optymalnych do tworzenia idealnego środowiska dla procesów anabolicznych. Leucyna, izoleucyna i walina (czyli tzw. BCAA) to substancje o potwierdzonej naukowo skuteczności działania. Polecane są sportowcom różnych dyscyplin i o różnych poziomach wytrenowania, a także osobom o zwiększonej aktywności fizycznej. Suplement ten zalecany jest również osobom, które posiadają ubogi i monotonny jadłospis lub są w trakcie stosowania rygorystycznych diet redukcyjnych.

BCAA POWDER ma postać praktycznego i wygodnego w użyciu proszku. Jego skład został wzbogacony dodatkowo o witaminę B6 , która znacznie zwiększa stopień przyswajalności aminokwasów rozgałęzionych, a tym samym poprawia ich efektywność działania. Witamina B6 wpływa również pozytywnie na samopoczucie, zapobiega zniżkom nastroju - zwłaszcza u kobiet (łagodzi zespół napięcia przedmiesiączkowego

BCAA POWDER:
-zapewnia skuteczną ochronę przed procesami katabolicznymi
- usprawnia proces syntezy białek mięśniowych
- umożliwia szybsze zwiększanie siły i wytrzymałości mięśni
-zwiększa efektywność procesów regeneracji powysiłkowych- sprawia, iż zachodzi dużo szybciej

Wartość odżywcza w 5g:
- Białko 5 g,
- Węglowodany 0 g,
- Tłuszcz 0 g
- L-Leucyna 2,5g
- L-Izoleucyna 1,25g
- L-Leucyna 1,25g
- Witamina B6 2 mg

Wartość energetyczna w 5 g.: 85 kJ / 20 kcal.

Skład: L-leucyna, L-izoleucyna, L-walina, Witamina B6.

Sposób użycia sugerowany przez producenta:
W dni treningowe: 5-10g 45 min przed treningiem.
W dni nietreningowe: 5g dwa razy dziennie ok. 30 min. przed posiłkami popijając około 200-300 ml płynu.
Unikać łączenia BCAA POWDER (w jednej dawce) z produktami zawierającymi białko np: mlekiem. Nie zaleca się również rozpuszczania preparatu.

Uwaga!
W opakowaniu znajduje się praktyczna miarka, według której można precyzyjnie odmierzyć jednorazową porcję (jedna pełna miarka wskazuje 5 g preparatu ).

Sposób przechowywania:
Przechowywać w suchym pomieszczeniu, w zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-31 23:03:12

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-22 13:36:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
100% prawdziwe bcaa rozpuszam 10g w 1,5l butelce wody, napisałem rozpuszczam? próbuję rozpuścić... trzeba byc cierpliwym... 30min i po kożuchu ani śladu

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 234 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13318
zadnych efektow mimo ladnych zapowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
obżydliwe w smaku ale efekty zauważalne. redukowałem się suplementując tym bcaa i nie mialem spadków siłowych, kilogramowe nieduże a fatu chyba poleciało troche :) głos na 'bardzo dobre'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 385
tego się prawie przełknąć nie da, nie ma sensu tego kupować,lepiej w tabsach bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
w dzień treningowy nic nie pisze o popijaniu... czyli mam połknąć bez popijania?? przecież to niewykonalne :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
bierzesz do buzi, zapijasz wodą/sokiem i już

sokiem żeby jakiś smak był.
bcaa są niedobre w smaku.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12
dziś popiłem wodą z sokiem bo paskudne w smaku jest, to fakt ale nie wiem czy w treningowe można zapijać bo w stosowaniu pisze żeby popijać w nietreningowe... a bez wody nie pójdzie ni hu hu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7624
za 60zl z tauryna gratis napewno sie oplaca ,udalo mi sie za tyle kupic .
troche lipa z przyjmowaniem tego, ale jakos da sie przełknąc .
Ogolnie BCAA jak kazde inne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7563
mocno odczuwalne bcaa pomimo niezbyt przystepnego smaku sa jednym z najlepszych produktow na rynku brak slodzikow i dodatkow zbednych duze stezenie bcaa (5gbcaa na 5 g produktu) czyni ten produkt godny polecenia pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 181
Powie mi ktoś - czy BCAA (obojętnie jakie) nadaje się do uzywania dla szczupłej osoby ze stażem około 2 miesiące ? Czy może trzeba mieć większy staż, dobrą diete i troche tłuszczyku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
BCAA jest dla każdego

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - BCAA G-Force (smak naturalny)

Następny temat

Trec - CLA & Green Tea

Wiecej