SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - Amino Whey System

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12816

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19958
TREC Amino Whey System




Opis:

AMINO WHEY SYSTEM to suplement, który zawiera w składzie hydrolizat izolatu białka serwatki i jest najlepszym źródłem szybkoprzyswajalnych aminokwasów, niezbędnych do przeprowadzania skutecznych procesów anabolicznych. Preparat adresowany jest do sportowców, ludzi aktywnych i do tych, którzy posiadają niedobory aminokwasów w diecie - czyli np. wegetarian oraz osób stosujących drastyczne diety odchudzające.

AMINO WHEY SYSTEM:
- posiada silne właściwości antykataboliczne: zapewnia białkom mięśniowym skuteczną ochronę przed proteolitycznym rozpadem
- zwiększa bilans azotowy organizmu
- ułatwia budowanie beztłuszczowej masy ciała
- sprzyja redukowaniu tkanki tłuszczowej i ułatwia wykorzystanie jej do celów energetycznych
- pozwala na skuteczniejszą regenerację powysiłkową: umożliwia odbudowę mikrouszkodzeń mięśniowych w znacznie krótszym czasie

AMINO WHEY SYSTEM zawiera w składzie bardzo duży udział aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA).

AMINO WHEY SYSTEM charakteryzuje się bardzo dobrą przyswajalnością - aminokwasy w bardzo szybkim czasie trafiają do krwioobiegu. Produkt ten nie obciąża układu trawiennego i nie wywołuje niepożądanych skutków ubocznych.

Wartość energetyczna w 1 tabletce: 30,7 kJ/ 7,22 kcal

Skład: hydrolizat izolatu białka serwatki, witamina C, witamina B6.

Sposób użycia sugerowany przez producenta:
Preparat stosuje się w zależności od wagi ciała. Dzienna dawka wynosi dla sportowca o wadze:
60kg - 75k 6 tab. ( 3 x 2 tab.).
75 kg - 90 kg 9 tab. ( 3 x 3 tab.)
90 kg - 105 kg 12 tab. ( 3 x 4 tab.)
105 kg - 120 kg 15 tab. ( 3 x 5 tab.)
Preparat należy stosować w dawkach podzielonych 3 razy dziennie najlepiej ok. 30 min przed posiłkiem oraz bezpośrednio po treningu. Tabletki popić ok. 200 - 300 ml płynu.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-22 13:29:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 962
Jak dla mnie sa to najlepsze Aminy jak brałem naprawde az czulem jestem bardzo zadowolony skład jest bardzo konkretny zreszta widac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1134 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24564
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1312
A mi zaraz po przyjęciu boli głowa i rośnie dolne ciśnienie. Normalnie mam zawsze 125/75 a jakies 20 minut po przyjęciu 140/100. Odstawiam te cukierki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 103
no aminy dobre dobrze działaja w połączeniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 36 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 450
Aminki stosowałem pomiędzy posiłkami. Poza wielkością jestem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 68 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 736
Nie wiem jak z efektami bo dopiero dziś kupiłem, ale jeśli chodzi o wielkość pigułek to przyznam szczerzę że jak otworzyłem opakowanie to się zacząłem zastanawiać czy to nie są czasem czopki
Ale jakoś dało rade przełknąć

Serce doda Ci sily, gdy innej Ci brakuje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 434
Bardzo dobre polecam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - Amino 4500

Następny temat

Trec - Anabolic BCAA System

WHEY premium