SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transpozycja guzowatości kości piszczelowej

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2152

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51
Witam, czy ktoś z was miał operację wspomnianą w tytule i mógłby podzielić się odczuciami? Czy po operacji bardzo bolało? Ile o kulach i w stabilizatorze? Po jakim czasie rehabilitacja? Po jakim czasie dochodzi się do pełnej sprawności? Czy blizna jest duża?
Serdecznie dziękuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam, Kinga
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Ból bezpośrednio po zabiegu oczywiście może być obecny, co do reszty odnośnie całego postępowania pozabiegowego jak odciążanie kończyny, stabilizator , rehabilitacja powinnaś konsultować bezpośrednio z lekarzem prowadzącym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1
Witam od mojej operacji minął ponad miesiąc co do bólu po operacji to jest dość intensywny ale to też zależy każdy organizm jest inny ale jeśli chodzi o ból było to związane z noszeniem ortezy niestety dość niewygodna mi sprzedali z sklepie medycznym z która nawet rechabilitant pierwszy raz się spotkał i miał problem z dopasowaniem, po operacji zazwyczaj ale też nie zawsze "wychodzą" siniaki ja miałam pod kolanem i na łydce jak i piszczelu dlatego orteza uciskajac nasilala ból ale po ok 2 tyg ból i mnie znikł o nie brałam już leków przeciwbólowych co do ortezy to na pewno przez 6 tyg trzeba ja nosic a jak dalej to jeszcze nie wiem bo dopiero za dwa dni mam wizytę kontrolna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pstrykanie w barkach i ból nadgrastka

Następny temat

zdrowie

WHEY premium