SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transformers

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 547
Witam . Zalozylem nowy temat i zachecam innych zeby sie dolaczyli a to do tematu czy u 40latka mozna uzyskac jakis przyrost miesni i czy lazenie ma jakis sens . A wiec jeszcze nie tak dawno nigdy bym swoiej fotki nie umiescil w necie a co mi tam . O mnie 41lat silka po parrrrro nastoletniej przerwie 4 razy w tygodniu od 20miesiecy i takie oto efekty waga na starcie 130kg szok teraz 94kg . A WIEC ZACZYNAMY .










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
temat ok
tylko najlepiej wrzucić foto przed zmianą z podaniem daty
potem w kolejności foty przedstawiające transformacje sylwetki
można również dodać parę zdań o diecie treningu i suplach które pomogły w przemianie

zachęcam również do zakładania dzienników treningowych- które będą zarówno motywujące dla prowadzącego ,jak również dla czytającego/oglądającego
https://www.sfd.pl/*****DZIENNIKI_TRENINGOWE*******NAGRODY*******-t818397.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 547
Tak ta fota na motorku to jest jakis luty 2010 a ta w koszulce jest z dzis , jezeli temat bedzie mial zainteresowanie to dodam cos wiecej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 212 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3220
witam kolego przemiana że aż miło patrzeć! powodzenia w dalszej redukcji i dążeniu do celu. łap soga. ja podobną drogę przeszedłem z 85 do 72 przy wzrości 170 cm ale zajęło mi to 3 lata

bez walki nie ma postępu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek -4303 dzień Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1864
Darecki0073 - pogratulować świetnej przemiany! Ciśnij dalej i nie odpuszczaj, bo jak sam pewnie widzisz - warto (fotka na motorku, a fotka w koszulce - niebo, a ziemia!).

Czy będą jakieś spektakularne przyrosty? Może i będą, a jeśli nawet ich nie będzie, czy to znaczy, że ludzie ok. 40 są skazani już tylko na siedzenie na kanapach i hodowanie wielkich brzuchów?

Myślę, że warto ćwiczyć bez względu na przyrosty, czy ich brak (chociaż jakieś przyrosty pewnie zawsze będą). Warto ćwiczyć dla siebie, dla lepszego samopoczucia, dla rozładowania emocji..., a dodatkowo fajnym bonusem jest lepszy wygląd, większa wydolność organizmu itp. itd., których niejeden młody może pozazdrościć.

Zmieniony przez - tomaxg w dniu 2011-11-28 10:07:31

Ciężko idzie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 547
Powiem to tak po zgubieniu tylu kilogramow fatu to tak jak bym ODZYSKAL NOWE ZYCIE . Odzyskalem kontrole nad samym soba i poszlo w niepamiec widok mnie z nierozerwalnymi elementami w reku jakimi byl PILOT i BROWAR . Teraz od prawie 2lat nie wypilem ani jednego piwa , ja wiem w polsce jak ktos troche odbiga od powiedzmy normy to zaraz ma jakis kryzys wieku sredniego . Ja choc nie mieszkam w polsce od 10lat to i tak w kregu tu mieszkajacych rodakow jestem uwazany za starego durnia ale nie liczy sie co kto o nas mysli a to co sami mozemy osiagnac a mozemy NAPRAWDE WIELE .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7729
Wielkie gratulacje! Nie ten sam człowiek! Też startuję z podobnej wagi, obecnie na redukcji od 60 dni, jak dobrze pójdzie to kwiecień albo maj zacznę trening siłowy, na razie tylko biegam. Ale jak widzę jak efekty osiągnąłeś w podobnym wieku to mi motywacja wzrosła.

Koło Szeherezady przechodziłem

Chwilowo mnie nie ma.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 547
Nastawienie i bardzo duzo samozaparcia podczas jak by nie bylo monotonnej diety . Jeszcze jedna tez bardzo wazna sprawa to wsparcie RODZINY bo jednak przychodza chwile kiedy mamy tego dosc bo po co to wszystko jak i tak dobrze wygladam ale LUSTRO MOWI ZUPELNIE COS INNEGO . Wrazie jak by ktos mial jakies pytania to w miare mozliwosci sluze pomoca .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Nie przejmuj się innymi. Przemiana naprawdę imponująca (nie waham się wcale używając może trochę górnolotnego ujęcia). Ja alko używam tylko raz w roku, w sylwestra (i tak już od 17 lat) także rozumiem cię doskonale. A co do mięśni, mogą rosnąć w każdym wieku. Może trochę wolniej, ale rosną. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 416 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2603
Całkiem niezła transformacja .Gratuluje i pozdrawiam :)

"Unikaj tych, którzy kpią z Twoich osiągnięć. Mali ludzie zawsze tak robią - tak bardzo się wysilają, aby Ci przeszkodzić, bo nigdy nie będą tacy jak Ty. Tylko Ci naprawdę wielcy sprawią, że i Ty możesz być wielki."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 547
No panowie A WY CO pokazcie sie tez , po to napisalem ten post aby cos zapoczatkowac . Napewno nie jestem jedyny ktory cos ze soba zrobil czekam na wasze FOTY 40STKA to jeszcze nie WYROK a kolejny etap zycia .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Art. "Masz problemy z zasypianiem? Zjedz dobrą kolację"

Następny temat

Mam 57 lat i chciałbym poprawić sylwetkę

WHEY premium