SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

Transformacja ektomorfik 58kg-82kg Street Workout (3,5 roku)

Wysłana -
Witam chciałbym przedstawić wam moją transformację.

Staż: Ogólny 3,5 roku , street workout ( pół roku )
Wzrost: 188cm
Waga początkowa: ok 58kg
Waga aktualna: 82kg

Z wymiarów to co wiem to tak:
Pas: 80,5cm
Ramię:40,5cm
Udo: 57cm
Łydka 39cm

Siłowo chyba nie jest źle płaska - 115-120kg myślę że spokojnie,100kg biorę tak na 6-7 razy.
Przysiad nie robie maxów + martwego nie robię wogóle.

Trenuję Street Workout mieszany z siłownią głównie trening bazowy opieram na HSPU,Drążek z cięzarem,aktualnie z 30kg 6-7 powt oraz dipach z ciężarem.Dodatkowo ciężarem zewnętrznym robie klatkę na płaskiej+góra,biceps hantle/modlitewnik i nogi.Trening głównie w stronę siły na drążku i poręczach jak i sylwetki.W tygodniu mam też trening pod figury aktualnie pod front lever.Nóg nie pokazuję bo szału nie ma zaniedbane,nadrabiam ale już wam wrzucę :)

Zmieniony przez - TheRun w dniu 2017-01-15 21:54:04

Zmieniony przez - TheRun w dniu 2017-01-15 21:56:25
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Kozacki progres, masywny dzik, widać przemianę, ale też widać, że miałeś zaj**iste podstawy znaim zacząłeś ćwiczyć, dobry gen procentuje. Jakaś dieta była czy po prostu wpierniczałeś do oporu? Chodzisz na jakąś zorganizowaną grupę SW, bo chyba ktoś Cie trenuje i przygotowuje do tych figur? I ile przykładowo taki trening Ci zajmuje, ciekawi mnie jak czasochłonne są treningi kalisteniczne. Plus przydałoby się parę fotek w pozach: plecy, biceps przodem, tricka.
Wysłana -
Sam czerpię wiedzę z internetu polecam kanal na yt - kura workout można sie dowiedzieć ciekawych rzeczy dużo poradników do figur itp ;) Motywują mnie tacy zawodnicy jak: Maksym Ryznik , Lisek-Calisthenics workout polecam sprawdzić, trening ułożyłem całkowicie sam pod siebie z wiedzy nabytej przez lata siłowni+poznanie swojego organizmu+priorytety :)A jak z dietą u mnie .. ani kalori nie trzymam ani makro nie liczę ale pilnuje zawsze posiłku przedtreningowego + potreningowego.Przed zazwyczaj ciemne pieczywo ok 150g + masło orzechowe a po treningu zawsze wlatuje 100g ryżu + 200-350g fileta z kurczaka.Staram się jeść ok 5posiłków dziennie dojadam tez syfami typu pizza,chipsy,nachosy batony,standardowy domowy obiad typu ziemniaki+jakieś mięso czyli ogolnie mowiąc jem wszystko w dużych ilościach i jak widać progres idzie.Aktualnie siedze na mono juz jakieś 2 miesiące codziennie 5g krety w treningowe po treningu a w nietreningowe przed snem (tak mi wygodniej w ciagu dnia zapominam)
Wysłana -
Co do czasu treningu to zajmuje mi on 1,5 - 2h kiedy robię baze a trening pod figury maksymalnie 1,5h.Aktualnie trening 2x baza w tygodniu poniedziałek + piątek i w środę pod figury.Co do zdjęć to aktualnych pleców nie mam,bicepsy przodem są z czerwca.Triceps aktualny.

Zmieniony przez - TheRun w dniu 2017-01-15 23:19:52

Zmieniony przez - TheRun w dniu 2017-01-15 23:20:42
Wysłana -
noo z padalca na coś co wygląda w miare estetycznie. Wiem jak ektomorfikowi jest ciężko dołożyć mięsa więc wiem przez co przechodzisz. Dobra robota :)
Wysłana -
Bardzo fajnie , czysto i estetycznie
Wysłana -
Aktualnie choroba mnie złapała od 2 dni jestem uziemiony .. nie wiem co w tej sytuacji zrobić z kretą przerywać czy nie.Codziennie brałem 5g ... jeść staram się normalnie ale wiadomo na chorobie ciężko
Wysłana -
Nie przerywaj suplementacji kreatyną, nie ma sensu, wrzuc sobie 1g witaminy c rano i 1g wieczorem albo daj 3-4 g i szybko przejdzie jak to nie jest nic powaznego.
Nawet jak zrobisz tydzien luzu to to raczej ci sie nie odbije na formie, a jak tak to w bardzo krótkim czasie wrocisz do formy :)
Wysłana -
bierz kreatyne caly czas, to tylko kreatyna :D jak nei bedziesz ciwczyl tydzien nic sie nei stanie
Wysłana -
Ok,witaminka C leci codziennie :D

Zmieniony przez - TheRun w dniu 2017-01-23 13:53:41
Wysłana -
byłem u lekarza i okazało sie cos powazniejszego dostałem antybiotyk i teraz pytanie co z kreatyna w takim przypadku ? podejrzewam ze antybiotyk bede bral z 5-7 dni
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź