SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transformacja ektomorfik 58kg-82kg Street Workout (3,5 roku)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 503
Witam chciałbym przedstawić wam moją transformację.

Wiek:19
Staż: Ogólny 3,5 roku , street workout ( pół roku )
Wzrost: 188cm
Waga początkowa: ok 58kg
Waga aktualna: 82kg

Z wymiarów to co wiem to tak:
Pas: 80,5cm
Ramię:40,5cm
Udo: 57cm
Łydka 39cm

Siłowo chyba nie jest źle płaska - 115-120kg myślę że spokojnie,100kg biorę tak na 6-7 razy.
Przysiad nie robie maxów + martwego nie robię wogóle.



Trenuję Street Workout mieszany z siłownią głównie trening bazowy opieram na HSPU,Drążek z cięzarem,aktualnie z 30kg 6-7 powt oraz dipach z ciężarem.Dodatkowo ciężarem zewnętrznym robie klatkę na płaskiej+góra,biceps hantle/modlitewnik i nogi.Trening głównie w stronę siły na drążku i poręczach jak i sylwetki.W tygodniu mam też trening pod figury aktualnie pod front lever.Nóg nie pokazuję bo szału nie ma zaniedbane,nadrabiam ale już wam wrzucę :)














Zmieniony przez - TheRun w dniu 2017-01-15 21:54:04

Zmieniony przez - TheRun w dniu 2017-01-15 21:56:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
kreatyna w niczym nie przeszkodzi a pomoże trzymać nawodnienie
pij dużo płynów i pamiętaj o białku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136788
Kozacki progres, masywny dzik, widać przemianę, ale też widać, że miałeś zaj**iste podstawy znaim zacząłeś ćwiczyć, dobry gen procentuje. Jakaś dieta była czy po prostu wpierniczałeś do oporu? Chodzisz na jakąś zorganizowaną grupę SW, bo chyba ktoś Cie trenuje i przygotowuje do tych figur? I ile przykładowo taki trening Ci zajmuje, ciekawi mnie jak czasochłonne są treningi kalisteniczne. Plus przydałoby się parę fotek w pozach: plecy, biceps przodem, tricka.
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 503
Sam czerpię wiedzę z internetu polecam kanal na yt - kura workout można sie dowiedzieć ciekawych rzeczy dużo poradników do figur itp ;) Motywują mnie tacy zawodnicy jak: Maksym Ryznik , Lisek-Calisthenics workout polecam sprawdzić, trening ułożyłem całkowicie sam pod siebie z wiedzy nabytej przez lata siłowni+poznanie swojego organizmu+priorytety :)A jak z dietą u mnie .. ani kalori nie trzymam ani makro nie liczę ale pilnuje zawsze posiłku przedtreningowego + potreningowego.Przed zazwyczaj ciemne pieczywo ok 150g + masło orzechowe a po treningu zawsze wlatuje 100g ryżu + 200-350g fileta z kurczaka.Staram się jeść ok 5posiłków dziennie dojadam tez syfami typu pizza,chipsy,nachosy batony,standardowy domowy obiad typu ziemniaki+jakieś mięso czyli ogolnie mowiąc jem wszystko w dużych ilościach i jak widać progres idzie.Aktualnie siedze na mono juz jakieś 2 miesiące codziennie 5g krety w treningowe po treningu a w nietreningowe przed snem (tak mi wygodniej w ciagu dnia zapominam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 503
Co do czasu treningu to zajmuje mi on 1,5 - 2h kiedy robię baze a trening pod figury maksymalnie 1,5h.Aktualnie trening 2x baza w tygodniu poniedziałek + piątek i w środę pod figury.Co do zdjęć to aktualnych pleców nie mam,bicepsy przodem są z czerwca.Triceps aktualny.









Zmieniony przez - TheRun w dniu 2017-01-15 23:19:52

Zmieniony przez - TheRun w dniu 2017-01-15 23:20:42
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
noo z padalca na coś co wygląda w miare estetycznie. Wiem jak ektomorfikowi jest ciężko dołożyć mięsa więc wiem przez co przechodzisz. Dobra robota :)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Bardzo fajnie , czysto i estetycznie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 503
Aktualnie choroba mnie złapała od 2 dni jestem uziemiony .. nie wiem co w tej sytuacji zrobić z kretą przerywać czy nie.Codziennie brałem 5g ... jeść staram się normalnie ale wiadomo na chorobie ciężko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Nie przerywaj suplementacji kreatyną, nie ma sensu, wrzuc sobie 1g witaminy c rano i 1g wieczorem albo daj 3-4 g i szybko przejdzie jak to nie jest nic powaznego.
Nawet jak zrobisz tydzien luzu to to raczej ci sie nie odbije na formie, a jak tak to w bardzo krótkim czasie wrocisz do formy :)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 458 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17503
bierz kreatyne caly czas, to tylko kreatyna :D jak nei bedziesz ciwczyl tydzien nic sie nei stanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 503
Ok,witaminka C leci codziennie :D



Zmieniony przez - TheRun w dniu 2017-01-23 13:53:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 503
byłem u lekarza i okazało sie cos powazniejszego dostałem antybiotyk i teraz pytanie co z kreatyna w takim przypadku ? podejrzewam ze antybiotyk bede bral z 5-7 dni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja sylwetka

Następny temat

Nabijamy Pajacyka !!

WHEY premium