SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transformacja Małolaty 2014 - konsultacje!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Martucca z działu Ladies Fit.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Młodzieży!

Jak to mówią "Młodzież przyszłością narodu" Chcemy, żeby w przyszłości ideałem kobiecości była jędrna, proporcjonalna i harmonijna sylwetka sportowa...

Dlatego pod patronatem firmy Trec Nutrition organizujemy zabawę specjalnie Was:

. . . . . . . . . . .Transformacja Małolaty - pierwsze kroki w kierunku Miss Fitness!


. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Warunki uczestnictwa w zabawie:

1. Wiek 16-21 lat
2. Prowadzenie dziennika w dziale Ladies przez minimum 6 tygodni
3. Otwartość na zmiany i gotowość do ciężkich treningów oraz spożywania odpowiedniej ilości kalorii i węglowodanów zadanej przez wasze kochane trenerki
[C.D.N.]


Chętne prosimy o zgłoszenia w tym temacie (zgłoszenie = link do dziennika). Tutaj też zadajemy pytania.


Mamy całkiem dużo chętnych więc by było ciekawiej urządzimy ten konkurs na zasadach jakie wypromowali autorzy popularnych wśród młodzieży filmów i książek w stylu "walcz o swoje życie lub umrzyj " Najsłabsi odpadną.


Zasady konkursu :

1. Prowadzimy was do jesiennych zawodów Fit Look, nie ma obowiązku startu ale każda która ukończy powinna reprezentować wymagany tam typ sylwetki i jeżeli zdecyduje się na start pomożemy jej w przygotowaniach

2. Nie jest to zabawa polegająca ściśle na redukcji więc nie oczekujecie ze od razu będziecie chudnąć, a być może musicie zaakceptować pewną ilość tłuszczu wraz z mięśniami jakie macie zbudować

3. Dostaniecie od nas treningi, prowadzenie diety, w pierwszej fazie trwającej 3 miesiące będziecie miały wszystkie, mniej więcej, to samo, w ostatniej fazie 3 miesięcznej, te co zostaną, będą miały już treningi dostosowywane pod swoje braki w sylwetce. Słowem przygotujcie się na długa 6 miesięczną zabawę


4. Oczekujemy comiesięcznej fotorelacji z postępów czyli trzech fotek w pozycji neutralnej, (czyli żadnych napinek, obcasów, pogłębiania lordozy, wyginania rak w tył)

5. Od początku co miesiąc nagrodzimy odzywkami Firmy Trec Nutrition dziewczynę która będzie się wyróżniała pozytywnie czy poprzez pracę, czy poprzez zmiany, co miesiąc również jedna, wytypowana przez nas MODERATORKI odpadnie z zabawy (przygotujcie się na to, nie mamy litości ), aż uznamy , że te co zostały spełniają nasze wymagania

6. Jak we wszystkich konkursach oczekujemy raportów z trzymania diety , treningów oraz krótki wrażeń z tym związanych

&. Jeśli środki pozwolą również na koniec przyznamy nagrodę w postaci odzywek Firmy Trec Nutrition

zastrzegamy sobie prawo do bieżących zmian w regulminie i zasadach prowadzenia konkursu

....

Pozy bikini fitness:



Pozy tyłem - różne warianty:




Pozycja neutralna:




_________________________________________________________________________________________

Nabór uważamy za zamknięty.
W dniu 18.03. zabawę rozpoczyna następująca grupa (kolejność przypadkowa):


1. ejpi
2. julusiaczek
3. aI0
4. kebula
5. czikita007
6. Bleedingsun
7. AL3ktra
8. Garfieldka
9. aniitka155
10. pestka960

_________________________________________________________________________________________



Zmieniony przez - Martucca w dniu 2014-03-18 11:24:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to witamy pierwszą chętną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jako pierwsza się bałam, ale teraz to już można

https://www.sfd.pl/redukcja_jeża-t981543.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 500 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34983
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 216 Napisanych postów 8941 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84012
https://www.sfd.pl/Ejpi_walczy_:_pods.26-t969341-s38.html#post6

Oczywiście chętna.

"Optymista to ktoś, kto wie, że zrobienie kroku do tyłu zaraz po tym, jak się zrobiło krok do przodu to nie katastrofa tylko cza-cza."

http://www.sfd.pl/Zrozumieć_kobietę_;_czyli_Female_Phase_Training_by_Ejpi-t1087093.html# 

"Ludzi z nadmiarem teścia sie tylko ogląda"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
https://www.sfd.pl/Czikita_DT_pods._str_7,_11_-t979297-s15.html#post6

Nie wiem co mnie czeka ale też się zgłaszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale kicha... czekałam i czekałam, aż Martucca coś napisze więcej, a rok za stara jestem uh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 27511
Zgłaszam się i ja
https://www.sfd.pl/_Annaaa26_DT/pods._4_mies:_s.15_-t974434.html

Chyba najstarsza w gronie kandydatek ale jak zobaczyłam Martucca Twoje zaproszenie w dzienniku to dopiero się młoda poczułam!

Z mojej strony pytanie: kiedy planowane jest rozpoczęcie tej zabawy i ile z założenia ma potrwać?

Zmieniony przez - Annaaa26 w dniu 2014-02-11 16:55:41

" The mind is the limit. As long as the mind can envision the fact that you can do something, you can do it (...)"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kobiece kształty

Następny temat

honcia poprawa sylwetki

Wiecej