SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transformacja 3lata do oceny procent BF

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4197

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 503
Witam.Chciałbym przedstawić wam moją transformację na przestrzeni 3 lat , aktualnie mam 19 lat trenuję SW od niecałych 2 miesięcy , wczesniej tylko siłownia głównie split.Pierwszy kontakt ze sztangą czerwiec 2013.
Waga: początkowa 58kg aktualnie 80kg
Wzrost: 188cm
Aktualnie trening baza składa się przede wszystkim z pompek w staniu na rękach 5 serii ,dipow z ciężarem 4-5 serii , pompek 4s oraz drążka z obciążeniem 8 serii , 4 nachwyt 4 podchwyt , trening siłowy siła/masa mało powtórzeń 5-6. To w bazie 2-3 razy w tygodniu.W statyce (2 razt w tygodniu) aktualnie głównie trzymanie tuck planche progresja oraz ćwiczenia pod flage.Robiłem handstand ale odpuściłem z powodu bólu nadgarstka,teraz wiąże bandażami.Przy okazji zapytam co polecacie na klate w SW wiem że trochę mi od łap odstaje już za czasów siłowni to zauważyłem, mile widziane porady ;)

Prosiłbym o ocenienie progresu,określenie typu budowy oraz % Bf , podejrzewam że jestem ekto lub ekto mezo.Oraz co sądzicie o plecach.


















Zmieniony przez - TheRun w dniu 2016-06-21 22:18:48

Zmieniony przez - TheRun w dniu 2016-06-21 22:20:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU_GALERIA_ZDJĘĆ-t452096.html

Przeczytaj regulamin i uzupełnij temat. Wtedy ocenimy :)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136788
Progres imo w pytę, zaj**iście się rozbudowałeś. Ale plecy jak od innej osoby, albo takie światło: mało szczegółów, jakoś tak mało gęsto, choć z przodu jesteś jak wycięty z drewna. Nogi widać że kalistenik, bo chudziutkie;) BF na oko 12-15%, ale na oko to chłop na wsi umarł, chcesz się bawić w ocenianie BF to kup fałdomierz i mierz grubość fałd, heh, to jest prawdziwy profesjonalizm;) Fajnie że robiąc SW robisz progresje pod trudniejsze ćwiczenia gimnastyczne, a nie jak prawdziwy kalistenik HOHOHO, JA KALENISTYKE ĆWICZE 2 LATA, POMPKI I BRZUSZKI ROBIE. FRONT LEVER? CO TO TAKIEGO? MISJA W CALL OF DUTY?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 503
Nogi przyznam że już na siłowni zaniedbywane .. robione byle jak,rzadko myślę ze mimo wszystko nie są tragiczne w udzie bodajże 57 cm lecz łydka to jakas porażka u mnie ...
Przechodząc na SW już miałem duże podstawy z siłowni dlatego od początku mogłem zacząć z konkretnym planem,ciezszymi cwiczeniami a nie jakies wiesz głupotki.
BF myślę że ciągle utrzymuje się na tym samym poziomie mimo że nie robie żadnego cardio , 0 aktywności oprócz treningów żadnych rowerów,biegów czy nawet piłki.








Zmieniony przez - TheRun w dniu 2016-06-21 22:41:19
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94133 Napisanych postów 363987 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667750

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94133 Napisanych postów 363987 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667750

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
kiepsko to Panowie wygląda. A autor nadal niestety nic nie zrobił w kierunku uzupełnienia brakujących danych i podpunktów wymaganych w regulaminie

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94133 Napisanych postów 363987 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667750

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 503
Niestety wyskakuje mi że nie moge edytować posta ...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Fabio 21lat

Następny temat

Debiut na sfd:)

WHEY premium