SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transformacja 3lata do oceny aktualnie SW

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 503
Wstawiam jeszcze raz ze względu na mało danych i zdjęc w poprzednim temacie.

Witam.Chciałbym przedstawić wam moją transformację na przestrzeni 3 lat,trenuję SW od niecałych 2 miesięcy , wczesniej tylko siłownia głównie split.Pierwszy kontakt ze sztangą czerwiec 2013.

Wiek : Za miesiąc 19 :)
Waga: początkowa 58kg aktualnie 80kg
Wzrost : 188-190 cm , ostatni pomiar w grudniu 2015 jeszcze w szkole: 188cm
Staż treningowy: 3lata
Obwód ramienia: Lewy 39cm Prawy 38cm
Obwód klatki: niestety nie mam możliwosci zmierzyć
Obwód Pasa:77/78 cm
Wyciskanie leżąc: Za czasów siłowni ostatni rekord jaki pamiętam to było coś koło 105kg
MC: Nie robiłem maxa
Przysiad: Również nie


Aktualnie trening baza składa się przede wszystkim z pompek w staniu na rękach 5 serii ,dipow z ciężarem 4-5 serii , pompek 4s oraz drążka z obciążeniem ok 8 serii , 4 nachwyt 4 podchwyt , trening siłowy siła/masa mało powtórzeń 5-6 jeśli mam dostęp do podwieszania ciężaru , jeśli nie to jade ok 8-10 powtorzen wszedzie wolna faza negatywna,czucie miesnia. To w bazie 2-3 razy w tygodniu.W statyce (2 razy w tygodniu) aktualnie głównie trzymanie tuck planche progresja oraz ćwiczenia pod flage.W dni wolne wychodze tez często dla hobby na drązek porobić jakieś serie muscle upów.Robiłem handstand ale odpuściłem z powodu bólu nadgarstka,teraz wiąże bandażami.Przy okazji zapytam co polecacie na klate w SW wiem że trochę mi od łap odstaje już za czasów siłowni to zauważyłem, mile widziane porady ;)

Prosiłbym o ocenienie progresu,określenie typu budowy oraz % Bf , podejrzewam że jestem ekto lub ekto mezo.Oraz co sądzicie o plecach.


















Zmieniony przez - TheRun w dniu 2016-07-01 21:11:07

Zmieniony przez - TheRun w dniu 2016-07-01 21:35:56
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Przemiana ogólnie bardzo fajna, młody jesteś a sylwetka wygląda ok.
Przód wygląda znacznie lepiej niż tył, niestety na plecach wiele tego mięsa tam ci nie siedzi, ale to z czasem przyjdzie wszystko. Szerokość ci się powoli wyrabia ale ogólnie jeszcze sporo pracy przed tobą.
Co z nogami?
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 503
Nogi cieniutko nie mam żadnego dobrego zdjęcia mam tylko to, obwód mały bo 57cm





Zmieniony przez - TheRun w dniu 2016-07-01 21:48:45

Zmieniony przez - TheRun w dniu 2016-07-01 21:49:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94169 Napisanych postów 364015 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667841
bardzo fajnie i czyściutko
nabiłeś sporo kilogramów i to czystko
pilnuj żarcia i będzie ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
No to trenuj nogi, reszte tak jak trenujesz, kombinuj , jedz i będzie dobrze

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 503
Jaką budowę tu widzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ekto może z domieszką mezo. Ale bardziej skłaniał bym się ku ekto, dość chude nadgarstki i raczej nie łapiesz dużo fatu.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 503
Nadgarstek 18,5 cm a mam kolege zalanego wygląda na endo a nadgarstek tylko 16 czy 16,5 o co tu chodzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Wiesz to nie jest tak do końca z tymi nadgarstkami, to można sobie obierać w pewien sposób ale to zależy od grubości koścca . Ja też mam dość gruby nadgarstek a jestem ekto.

U ciebie też widzisz , napisałem że ekto - mezo , bo dość szybko to mięso budujesz ale masz mały poziom tkanki tłuszczowej
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1076 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14847
Jakie Sw trenujesz tak z ciekawości??
1

Sila!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94169 Napisanych postów 364015 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667841
rodzaj budowy to takie uśrednienie.
ogólnie większość osób to mieszanka różnej budowy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Debiut na sfd:)

Następny temat

Redukcja od grubasa do... sami oceńcie :)

WHEY premium