SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transformacja!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4463

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Banan z działu Zdrowie i Uroda.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 634
Cześć, mam 15 lat 10 stycznia 16, oto moja około 1,5 roczna transformacja. W treningu siłowym przez ten czas miałem spore przerwy ale trenuje muaythai od tego czasu, dwa pytania 1 co o tej transformacji sądzicie a 2 myślicie, że jak zredukuje coś ze mnie zostanie. Dodam, że jestem endomorfikiem zdjęcia przed przemianą są kiedy sporo urosłem i schudłem, a bardzo łatwo przybieram na tłuszczu. Proszę o opinie co poprawić co polepszyć i odpowiedzi na te dwa pytania. Pozdro
Moją wiedzę zdobywałem poprzez kanał Warszawski Koks polecam chłopaków.


1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
pewnie coś zostanie po redukcji na 2 fotce jesteś w koszulce na statniej też kiepsko widać ale mięśnie jakieś masz
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 634
Dzięki za opinię. :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Twój temat bardziej pasuje do tego działu, niż do 'zdrowia i urody'. Daj więcej zdjęć w podstawowych pozach to będzie można ocenić obiektywnie

Swoją przemianę możesz też wrzucić do najlepszego tematu na forum z transformacjami użytkowników SFD -> https://www.sfd.pl/Przemiany_forumowiczów_SFD-t1005030.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93258 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
witamy w dziale
widać że idzie masa po woli
pilnuj jedzenia i trenuj
ten sport to nie wyścigi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Widac ze cos robisz ale z załączonych zdjec nie wiele mozna wywnioskowac , przodu,ramion,ud nie widac. Do poprawy wszystko i jak lodzianin napisal pilnuj diety bo ten sport to nie wyscigi

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 634
Dzięki, ale prosił bym o odpowiedź na temat redukcji a wyglądu sylwetki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Jezeli masz pytania odnośnie np. odżywiania czy tez treningu - musisz założyć odpowiedni temat, z jasno sprecyzowanym pytaniem w wybranym / pasującym tematycznie dziale na forum
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki plan na mase dla mnie :)

Następny temat

Moja sylwetka

Wiecej