sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

Transformacja!

Temat przeniesiony z 'Zdrowie i Uroda' przez: Banan
Wysłana -
Cześć, mam 15 lat 10 stycznia 16, oto moja około 1,5 roczna transformacja. W treningu siłowym przez ten czas miałem spore przerwy ale trenuje muaythai od tego czasu, dwa pytania 1 co o tej transformacji sądzicie a 2 myślicie, że jak zredukuje coś ze mnie zostanie. Dodam, że jestem endomorfikiem zdjęcia przed przemianą są kiedy sporo urosłem i schudłem, a bardzo łatwo przybieram na tłuszczu. Proszę o opinie co poprawić co polepszyć i odpowiedzi na te dwa pytania. Pozdro
Moją wiedzę zdobywałem poprzez kanał Warszawski Koks polecam chłopaków.

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
pewnie coś zostanie po redukcji na 2 fotce jesteś w koszulce na statniej też kiepsko widać ale mięśnie jakieś masz
Wysłana -
Dzięki za opinię. :D
Wysłana -
Twój temat bardziej pasuje do tego działu, niż do 'zdrowia i urody'. Daj więcej zdjęć w podstawowych pozach to będzie można ocenić obiektywnie

Swoją przemianę możesz też wrzucić do najlepszego tematu na forum z transformacjami użytkowników SFD -> http://www.sfd.pl/Przemiany_forumowiczów_SFD-t1005030.html 
Wysłana -
witamy w dziale
widać że idzie masa po woli
pilnuj jedzenia i trenuj
ten sport to nie wyścigi
Wysłana -
Widac ze cos robisz ale z załączonych zdjec nie wiele mozna wywnioskowac , przodu,ramion,ud nie widac. Do poprawy wszystko i jak lodzianin napisal pilnuj diety bo ten sport to nie wyscigi
Wysłana -
Dzięki, ale prosił bym o odpowiedź na temat redukcji a wyglądu sylwetki
Wysłana -
Jezeli masz pytania odnośnie np. odżywiania czy tez treningu - musisz założyć odpowiedni temat, z jasno sprecyzowanym pytaniem w wybranym / pasującym tematycznie dziale na forum
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź