SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transfery vol.2

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 60118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
poprzedni temat zamknięty, więc lecimy z nowym

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17454 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196499
Jedno z najnudniejszych okienek od dawna,czego dowodem jest że najbardziej hot transfer dokonuje BVB(wypożyczenie Sancho).Oby to zwiastowało mega gorące lato

Top 10 najdroższych transferów zimowego okienka.



Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2024-02-02 22:08:58

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
No to zaczynamy od ciakwych wieści z Francji
--------
To już potwierdzone! W beniaminku Ligue 1 zagra od przyszłego sezonu kolumbijski gwiazdor, Radamel Falcao! Informację podaną przez kolumbijskie radio RCN de Colombia potwierdził już agent piłakrza, Jorge Mendes, a także jego prawnik. Należące do rosyjskiego miliardera Dmitrija Rybołowlewa Monaco zapłaci Atletico rekordową sumę 60 milionów euro, czyli tyle, ile wynosi klauzula odstępnego zawarta w kontrakcie piłkarza.




AS Monaco ma po transferze mieć pełne prawa do karty zawodnika, zamykając tym samym możliwość jego ewentualnego przejścia do Realu Madryt. Kolumbijski napastnik występował wcześniej w River Plate (Argentyna), FC Porto i w swoim obecnym klubie, Atletico Madryt.



Przejęte półtora roku temu przez rosyjskiego miliardera Dmitrija Robołowlewa As Monaco to kolejny po PSG wielkomajątkowy projekt we francuskiej Ligue 1. Monaco przez ostatnie dwa lata grało w Ligue 2, jednak wszystko wskazuje na to, że teraz będziemy mogli obserwować powstawanie kolejnej mega-korporacji, która będzie w stanie finansowo i sportowo zagrozić wiodącemu od niedawna w najwyższej klasie rozgrywkowej prym PSG.

Według informacji francuskiego L'Equipe, Monaco osiągnęło też porozumienie z występującym obecnie w Manchesterze City Argentyńczykiem Carlosem Tevezem. Prowadzi również rozmowy z Joao Moutinho z FC Porto oraz Victorem Valdesem, który ogłosił, że po sezonie odejdzie z Barcelony. Wygląda więc na to, że w przyszłym sezonie w Ligue 1 będziemy świadkami prawdziwego starcia tytanów, a znaczenie i prestiż francuskiej piłki znacznie wzrosną



Zmieniony przez - Bloonder w dniu 2013-05-15 22:24:25

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17454 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196499
Monaco prepare a formal bid possibly worth around 10M for goalkeeper Victor Valdes (31). It will be sent to Barcelona next week.

W jego miejsce ma przyjść 2 bramkarzy.Reina (10mln)i ter Stegen(15 mln).Imo najlepsze,rozwiązanie. Pepe na początku,będzie bronił a gdy młodziak się zaznajomi z ligą,presją itd. wejdzie na stałe do bramki.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Oficjalnie: Răzvan Rat przeszedł z Szachtara Donieck do West Ham United.

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17454 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196499
Oficjalnie: Amorebieta i Boateng w Fulham

Klub angielskiej Premier League, Fulham Londyn, ogłosił, że nowymi zawodnikami zespołu od 1 lipca zostaną Fernando Amorebieta i Derek Boateng.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Oficjalnie: Moutinho i James Rodriguez przeszli z FC Porto do AS Monaco!

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3038 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13220
Czyli Porto i Benfica nadal zajmują się obróbką i sprzedażą talentów.

United!! United!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
Rafa Benitez do Napoli.


Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2013-05-25 10:36:38

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3645 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24649
Oficjalnie: Mazzari z Napoli do Interu za Stramacconiego.
Oficjalnie: Neymar zagra w Europie!


"Santos FC może poinformować, że zaakceptował propozycje z dwóch klubów za zawodnika Neymara da Silvę Santosa Juniora" - czytamy w wydanym dzisiaj oświadczeniu dotychczasowego klubu brazylijskiej gwiazdy. Wciąż nie wiadomo jednak, w jakim klubie zatrudniony będzie Neymar. Piłkarz nie podjął jeszcze decyzji, w którym klubie chce występować.



Santos nie podał nazw klubów, które złożyły zadowalające klub oferty. Według hiszpańskich i brazylijskich mediów są to dwaj giganci z Półwyspu Iberyjskiego: Real Madryt oraz FC Barcelona.

Nic więc dziwnego, że Neymar ma ogromny ból głowy, na którą ofertę się zdecydować. W Barcelonie nie będzie miał na pewno takiego statusu, jak legendarny już Leo Messi. I nie ma się co oszukiwać - takiej pozycji nie osiągnie chyba nigdy. W Realu natomiast spotka Cristiano Ronaldo...

Oferty klubów są podobne (nieoficjalnie wiadomo, że więcej zaproponował Real, bo 35 milionów euro, Barcelona 'tylko" 27 milionów euro). Już niebawem Brazylijczyk zadecyduje, gdzie chce trafić
W ciągu kilku dni Neymar ma wybrać nowy klub. Brazylijczyk ma zaledwie 21 lat, a w Santosie rozegrał już 127 spotkań, zdobył 68 bramek i 39 asyst. W reprezentacji grał 32 spotkania i strzelił 20 goli.
W Brazylii Neymar jest porównywany do innych znanych zawodników Santosu: Pele i Robinho. Po raz ostatni w barwach swojego obecnego klubu zagra w niedzielę z Flamengo.
- To najszczęśliwszy dzień mojego życia. Jestem dumny z otrzymania takich propozycji. cała moja rodzina jest bardzo podekscytowana. Mogę zadecydować za pięć minut, trzy godziny lub trzy dni. Nie ma pośpiechu - powiedział 21-latek.




Zmieniony przez - Bloonder w dniu 2013-05-25 13:08:29

"Świat schodzi na psy
razem z nim ty
wierzysz mi?
policzone są twoje dni
wiesz jak jest
tu chodzi o moją troskę
bo niezbadane są wyroki boskie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17454 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196499
Oficjalnie: Chedjou w Galatasaray

Turecki klub zapłaci osiem milionów euro, a kontrakt obrońcy będzie obowiązywał przez cztery najbliższe lata. Za rok gry zawodnik zainkasuje 2,2 miliona euro.

Falcao w poniedziałek ma przejść testy medyczne i w końcu dołączyć oficjalnie do Monaco

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-05-26 15:29:28

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak się zachować (pilne)

Następny temat

Chelsea Londyn vol.2

WHEY premium