SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Traning

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4
Witam.Mam kilka pytań.Mam 16 lat.Około rok temu zacząłem podnosić ciężary na nogi.Tak bardziej na prawą na lewą potem już mniej.Zaczął mi się delikatnie robić kaloryfer (tak delikatnie).Ale nie wiem czm. myślałem że jak wzmocnie nogi to zwiększy mi się prędkość biegu a tym czasem została w miejscu ,a teraz przestałem trenować nogi bo wydaje mi się nawet że stałem się wolniejszy.Teraz czasem w czasie dnia mam taki grubszy brzuch niż kiedyś ,ale jak złapę go to nie ma tam prawie tłuszczu tylko takie twarde ,a jak napne to jest taki mały kaloryser. Mam 1.7m ,brzuch zrobił się grubszy gdy zacząłem trenować od nowa nogi (bo miałem przerwe z 3mies.) teraz już z 2mies. nie podnoszę ,bo boje się że będę dużo wolnieszy i grubszy (niby to mieśnie chyba ale brzuch zacznie odstwać). Czy wzmacnienie mieśnia i zwiększenie się mieśnie czworogłowego spowoduje że będę szybszy? Bo jak narazie jest na odwót ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Widocznie źle trenujesz na nogi, trening piłkarski na siłowni jest inny od tego co robi wiele bywalców, bardzie dynamiczne ćwiczenia musisz wykonywać



https://www.sfd.pl/TRENING_PIŁKARSKI__wszystko_co_Ci_potrzebne_by_się_rozwijać-t309312.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nauka trików piłkarskich.

Następny temat

Ćwiczenia ze skoliozą

WHEY premium