SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TrainEatGain

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11786

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiek : 20
Waga : 58
Wzrost : 160
Obwód w biuście : 92
Obwód pod biustem : 76
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 71
Obwód na wysokości pępka : 81
Obwód bioder: 93
Obwód uda w najszerszym miejscu: 57
Obwód łydki : 36
W którym miejscu najszybciej tyjesz : dość równomiernie, bo jakby cała puchnę. Jednak pierwsze „uderzenie” w brzuch
W którym miejscu najszybciej chudniesz : wcześniej brzuch leciał jak głupi, teraz spalić go nie mogę, więc ramiona, biust.
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 3-4 razy w tyg. Biegam bądź ćwiczę w domu, jeśli tak można to określić to ze swoim ciężarem, bądź wykonuję jakieś programy typu Mel B, Ewa Chodakowska
Co lubisz jeść na śniadanie: jajecznice; płatki owsiane z jogurtem naturalnym i owocami
Co lubisz jeść na obiad : zupy, kasze i makarony pełnoziarniste, brokuły/kalafior/kapusta kiszona
Co jako przekąskę : owoce, orzechy
Co jako deser : uwielbiam lody
Ograniczenia żywieniowe : chyba nie istnieją
Stan zdrowia: dobry, bez kontuzji, jednak martwią mnie hormony i podejrzenie o PCO
czy regularnie miesiączkujesz: nie
czy bierzesz tabletki hormonalne: zaczęłam brać milvane
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: skończyłam ostatnio spironol
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: bieganie, siłownia, pole dance
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety : historia jest długo i zawiła, ale nad przeszłością nie chcę się zatrzymywać. Co prawda kilka lat temu z normalnej wagi 48 kg, przy bardzo ładnej wysportowanej sylwetce, schudłam do 40 kg, mało jedząc dużo ćwicząc i od tego momentu zaczęły się problemy. Przytyłam, wyglądałam jak spuchnięta, teraz już się to jakby uspokoiło, zbiłam się. Po ostatnim braniu Spironolu zauważyłam spadek, nie tyle co wagi, ale z ciała. Teraz tabletki antykoncepcyjne i +3 kilo, ale myślę, że to też moja wina. Staram się kontrolować, jadać regularnie, nie folgować, jednak czasem, nie tyle co się zapominam, ale popadam w amok – nad tym chcę bardzo popracować, ale jest to praca z samym sobą.

Cel: głównie zmniejszenie obwodu w talii i udach, jednak wiem, że nie da się wybrać partii ciała i tylko z nich stracić. Przejście do nowego stylu życia i cieszenie się nim, wysmuklenie sylwetki i ‘zmniejszenie’ ciałka.

Próbowałam obliczyć TDEE, jednak się pogubiłam.
Zdjęcia i miskę postaram się wrzucić dziś.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Syll, słuchaj, tutaj leci 9-ta strona tematu, a Ty dalej nie ogarniasz podstaw...
Pytasz się o rzeczy, które można ogarnąć po przeczytaniu JEDNEGO tematu - manowicie "co jedzą Lejdis" - proszę Cię, przeczytaj go jeszcze raz, wówczas zadawaj pytania.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po zrobieniu zdjęć, gdy na nie popatrzyłam, stwierdziłam, że przecież ja tak nie wyglądam, ze wyglądam lepiej... no ale zdjęcia nie kłamią.
Jeśli dobrze myślę, to rzetelna redukcja?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
druga partia zdjęć.
Zastanawia mnie, czemu ostatnio usłyszałam "Ty kruszynko" i dodatkowo mieszczę się w mniejszych ciuchach, a wyglądam tak, ahhhh. Koniec narzekania, do roboty.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aktywność:
Bieg - 46 min
Streching - 7 min
Rozgrzewka - 5 min
burpees 2x10
pompki w podparciu tyłem 2x10
mostek z nogą do góry, na każda stronę 2x10
unoszenie się na podpartej ręce i stopach, na każdą stronę 2x10
pompki 2x5
10 min ABS z Mel B
streching.

Mam pytanie, przeczytałam, że przy typach sylwetki i przy takim jakim mam ja, nie zaleca się biegania, czy jednak powinnam z tego zrezygnować? Jeszcze rok temu, przez bieganie i dobra dietę udało mi się zrzucić do 52 kilo. Jakie zdanie?

Oraz jak obliczyć zapotrzebowanie kaloryczne i rozkład? Z tego, co wyczytałam na forum, po wielu wątkach, głównie skorzystałam z artykuły 'Odchudzanie przy okresie dojrzewania", gdzie zapotrzebowanie wyszło 1500 kcal. Jednak w komentarzu pod artykułem była zwrócona uwaga, że źle jest podany wzór.

Wiem, że muszę skupić się na treningu siłowym, który na razie będę stosować w warunkach domowych.
Muszę więcej pić wody i zmienić dietę.

Ahhh, pomocy, bo zamęt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
A był czytany artykuł jak jedzą ladies?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, czytany był, muszę jeszcze przyswoić natłok informacji i wybrać się do sklepu, wszystko przede mną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
JustBlackBerry Instruktor CrossFit
Ekspert
Szacuny 402 Napisanych postów 8425 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142732
więc skąd w misce czekolada czy wliczone warzywa? słonecznik podobno lepiej zastąpić orzechami np. włoskimi, ale w tej kwestii niech się jeszcze wypowiedzą mądrzejsi ode mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i o to miałam pytać, bo również przeglądając blogi zobaczyłam, że dziewczyny było pouczane za warzywa, ale za gotowaną marchewkę już nie... więc widocznie muszę uzupełnić jeszcze wiedzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weekendu nie zaliczam do udanego, z żadnej strony, niestety.
Ale zrozumiałam, że chce zawalczyć o siebie, konkretnie, wraz z poświęceniami.

Dziś lektura forum again i robienie notatek, żeby się nie gubić. Będzie dobrze.

Sory, za uzewnętrznianie się.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
a biegaj sobie ile chcesz, masz jakies zdjecie jak wygladalas przy 52kg, masz wymiary z tamtego okresu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeszukam wszystkie swoje zapiski i foldery, moze cos sie znajdzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

minori / DT

Następny temat

Poproszę o pomoc

WHEY premium