SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tragiczny wpływ węglowodanów na moją sylwetkę i organizm co zrobić? CZEMU tak źle je przyjmuje

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 9319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4844
Nie da, żadne z badań hormonalnych nie są refundowane. Takie realia w Polsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
FONFE
Ok postaram się wprowadzić zmiany pytanie ile w moim przypadku musi trwać metamorfoza i czy nie jestem za stary


Nie chcę Cię zniechęcać, ale całe życie. Formy nie zrobisz w dwa lata, po czym siądziesz na kanapie i stwierdzisz, że "zadanie wykonane. Można to zakończyć." 2-3 miesiące i formy nie ma.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4844
domer zdaje sobie sprawę, że formę to można robić na wakacje. I każdy myśląc o robieniu formy może zakładac różne cele. Ja musze zmienić tryb życia, na bardziej poukładany, aktywniejszy, i z rozsądkiem spożywać posiłki. I nie napalać się na efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Zgadza się. Właśnie tak należy do tego podejść.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
anubis84
Mnie rodzinny nie chciał dać prolaktyny

Ale to zależy na jakiego się trafi.


Rodzinny prolaktyny nie może, endo na NFZ już tak. Rodzinny może takie bardziej "ogólne".

FONFE
Nie da, żadne z badań hormonalnych nie są refundowane. Takie realia w Polsce


Proszę Cię, nie pisz bzdur. Bo z hormonami od 2 lat mam codziennie do czynienia, tak się składa. Na NFZ ginekolog, urolog, endokrynolog ma możliwość wypisania na NFZ wykonanie badań hormonalnych. Także tego...niestety trzeba się nieco postarać, żeby się np. na NFZ do endo dostać. Ale nie pisz, że żadne z badań hormonalnych nie jest refundowane.

bo ft3, ft4, tsh, prolaktyna, testosteron wolny i całkowity, estradiol, progesteron i inne bez problemu może endo wypisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
A w najgorszym wypadku można się do szpitala położyć, żeby badania zrobić. No ale to trzeba coś więcej zadziałać, niż pisać na forum.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Skierowanie jak najbardziej, u mnie właśnie ze skierowaniem w szpitalu porobione zostało mega wiele badań hormonalnych. Ale endo musi mieć powód hospitalizacji, jeśli go nie ma- raczej niechętnie dają. Chyba, że pójdzie się do endo prywatnie i poprosi (często endo daje skierowanie do szpitala, w którym sam/a pracuje), co ułatwia nieco sprawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4844
Dzisiaj rozpocząłem normalne odżywianie Rano na śniadanie Owsianka, Drugie Śniadanie Serek wiejski plus wafle ryżowe , obiad to kasza, (jutro, zapiekanka z ziemniaków, czwartek ryż, piątek ryba ) czwarty posiłek jabłko + banan kolacja to owsianka plus do tego 30 g białka na 200 ml wody. Przed każdym posiłkiem i po szklanka wody.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
FONFE
Dzisiaj rozpocząłem normalne odżywianie Rano na śniadanie Owsianka, Drugie Śniadanie Serek wiejski plus wafle ryżowe , obiad to kasza, (jutro, zapiekanka z ziemniaków, czwartek ryż, piątek ryba ) czwarty posiłek jabłko + banan kolacja to owsianka plus do tego 30 g białka na 200 ml wody. Przed każdym posiłkiem i po szklanka wody.


Nie je się samych ww.

Czyli do owsianki albo odżywka białkowa, albo jajka

serek wiejski plus wafle to bardzo biedny jałowy posiłek - jak już chcesz ser - to daj zwykły półtłusty twaróg, chleb razowy, masło i jakieś warzywa

sama kasza to nie posiłek dodaj mięso i warzywa

jabłko i banan - same ww - owoce dodaj jako deser do zbilansowanych posiłków

znowu owsianka?

Nie ma potrzeby picia szklanki wody przed posiłkiem, powiedziałabym nawet że to błąd.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Węgle przed snem

Następny temat

29 kg w 1.5roku jak schudnac pomocy !

WHEY premium