SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tragiczny wpływ węglowodanów na moją sylwetkę i organizm co zrobić? CZEMU tak źle je przyjmuje

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 9326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Na pewno prolaktyna, LH, FSH, testosteron wolny i całkowity, progesteron, Ft3, Ft4, TSH.
Warto wykonać, być może endokrynolog (choć terminy na NFZ pewnie spore) zaleciłby, aby wykonać na NFZ, popytaj też rodzinnego.
Skoro nie ma guzków, to pewnie gino.

Ile masz lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ps. To, że coś jest w "normie" laboratoryjnej, nie znaczy, że jest ok Głupi przykład TSH, czyli tarczycy, "norma" to 4,5, gdzie powyżej 2 (o ile są jakieś objawy i pozostałe hormony są zaburzone,albo ich konwersja), to już objaw źle pracującej tarczycy lub/i braków jakiś witamin, czy minerałów.

D3 25(oH) badałeś, że suplementujesz? To samo magnez?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4844
23 lata no 24 w tym roku skończę dopiero. Magnez biorę ponieważ miałem drganie mieśni i powieki, piłem dużo wody woda wypłukuje magnez i po jakimś czasie problem ustępował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4844
D3 to wiadomo brak słońca zimą, biorę bo czułem że jest potrzebne faktycznie po pewnym czasie lepiej się poczułem. D3 to żaden problem jak bierzesz nawet pro forma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
ja też pije dużo wody, jakoś mi nic nie wypłukało. Żeby sprawdzić, czy ma się niedobór magnezu - robi się badanie jonogramu Drganie mięśni, może mieć wiele innych przyczyn. Na pewno źle zbilansowana dieta może być jedną z nich.

Owszem, że nie problem, ale suple to nie cukierki, D3 bierze się odpowiednią ilość, odpowiednią do swoich braków. Także ciężko suplementować coś, czego nie wiesz ile (i czy w ogóle) masz niedobór.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4844
Tych badań nie zleci ci na NFZ, na NFZ to refundowane są tylko te podstawowe badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4844
Te męskie cycki zawsze powodowały u mnie kompleksy, wiadomo że nie jest to może stan tragiczny, nie jest to aż tak bardzo widoczne, no ale zazdrościłem chuderlaką z płaską klata. Bo do grubasów też nie należę, sorry Ludzi otyłych a mimo wszystko ten tłuszcz sie tam gromadzi Lekami tego nie usune czuję że bez zabiegu sie nie obejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Matko...ja nie mówię informacji wyciągniętych z rękawa. Serio. Endokrynolog, jeśli jest to wizyta na NFZ może, o ile jest potrzeba wypisać serię badań. Rodzinny również może, tylko nie wiem co dokładnie, warto zapytać, co może ewentualnie zlecić.

Możesz wrzucić zdjęcie sylwetki? Bo mam wrażenie, że mocno przesadzasz z wyglądem klatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 35 Wiek 31 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4844
Jasne














Zmieniony przez - FONFE w dniu 2018-01-08 21:48:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
Mnie rodzinny nie chciał dać prolaktyny

Ale to zależy na jakiego się trafi.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Węgle przed snem

Następny temat

29 kg w 1.5roku jak schudnac pomocy !

WHEY premium