SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tradzik - pytanie do koksujacych weteranow

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 280 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6752
Witam.Czy powstawanie tradziku od saa jest kwestia mocno indywidualna czy kazdego z dluzej koksujacych kiedys dopadnie?Bo jak widze ze niektorzy tu koksuja po 15 lat albo kulturysci co maja bardza ladna skore a ja po 10 miesiacach bomby mam takie syfy ze masakra to sie zastanawiam czy tacy weterani sa caly czas na jakis lekach dermatologicznych typu izotek czy poprostu nie maja sklonnosci do syfienia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Hgh biją to mają ładna cere
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94170 Napisanych postów 364019 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667849
Ja wbijam ponad 20 lat i nigdy nie miałem Z tym problemu
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Jak ktoś ma tendencję to go wyspie, jeśli nie to tak jak mowisz, mogą brać 20 lat i ani jednego syfa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Jak wyzej, kazdy jest inny. Osobiscie nigdy problem nie mialem, zatem bliski moj kolega ten na glupie 30mg metki ed, to ma takie ropnie ze musial zrezygnowac z towaru kompletnie, bo az odstraszal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699620
Jak masz tendencje do trądziku to i po pikantnych potrawach będzie Cię obsypywalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Ja tendencji nie miałem i w tym roku wysypalo mnie jak świnie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Masz szczescie ze ten rok już się kończy %)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126106
Na początku zabawy z saa wysyfiało mnie mocno, potem po przymusowej przerwie 10 miesięcznej na małej/minimalnej dawce testa problem zniknął i jak do tej pory nie powrócił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
Mnie tylko delikatnie wysyfia na clomidzie, ale tez nie zawsze i w różnym stopniu. Na cyklu tylko delikatnie szybciej sie skora przetłuszcza, i tyle.

Jeden jest łysy jak kolano, drugiego wysyfi, a trzeci tak obrośnie, ze gdy wejdzie do basenu to wołają żeby wyciągnąć tego szarika z wody. Czwartemu nic nie będzie ale za to moze miec słaby gen i lepiej gdy przerzuci się na ping ponga bo koksem nie będzie.

Indywidualne predyspozycje, takie uroki tego sportu, ale i każdego innego, genetyka gra dużą rolę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Mnie tez po clomid wysypywalo i dlatego od 6-7 lat nie stosuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DHEA wałek czy nie?

Następny temat

Interpretacja BADAŃ - TSH KORTYZOL TESTOSTERON

WHEY premium