SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik rózowaty u faceta

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2579

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 604
Da się to jakoś wyleczyć? Ogólnie używam ciągle jakichś nawilżaczy. Jednak w wielu przypadkach daja inny efekt niż zamierzony. Brody nie zapuszczę bo nie mam mocnego zarostu.Nie wytapetuję się jak dziewczyna tak wiec nie jest to za specjalne....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 138 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12122
pewnie, że sie da, warto udac sie do dobrego dermatologa w celu zastosowaniu jakiejs sensownej kuracji, warto tez zbadac hormony, dieta musi ulec zmianie, mialem podobny przypadek ładnych kilka lat temu i udało mi się wyjść z tego, ale to dłuższy temat, dużo pisania by mi tutaj zajęło, jakbyś był zainteresowany to możesz napisać priv
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Zacząć od absolutnych podstaw, pobawić się z eliminacją najczęściej uczulających pokarmów, ogólnie wyczyścić michę + wykonać podstawowe badania diagnostyczne + hormony płciowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 69 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4490
Wydaje mi się, że autorowi postu chodziło o trądzik różowaty, a nie trądzik pospolity.

Tutaj sprawdzone info o trądziku różowatym: http://dermatologia.mp.pl/choroby/chorobyskory/74530,tradzik-rozowaty 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
nadal te porady obowiązują
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 284
Wyleczyc na pewno nie wyleczysz ale da się to opanowac. Jak z Twoja dietą? Trzymasz? Ogranicz ostre jedzenie, alkohol, fast foody. Z kosmetyków to najlepiej te o dobrym składzie. Zawierającym lanolinę czy cynk ( skórę taką trzeba nawilżać i natłuszczać, szczególnie na noc). Dobra jest seria Acnerose
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 604
A to jakieś apteczne kosmetyki? Bo na razie stosuję cetaphil ale szczerze powiedziawszy to średnio mi pasi bo wyskakują mi po nim pryszcze i wągry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 284
Nie każdy dobrze reaguje na parafinę, silikony.A to głównie w składzie ma cetaphil oprócz gliceryny ( więcej tutaj jest marketingu niż rzeczywistego działania). Jeśli chodzi o Acnrose to są one bardziej naturalne. W sensie zamiast parafiny maja olej kokosowy no i sporo cynku o którym wspomniałem.A kupisz w aptekach i przez internet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 604
Właśnie sobie patrzę i tanie to one nie są :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 284
Czy ja wiem. Jak kupujesz sobie zestaw to jest o wiele taniej. Nie są duzo droższe od wielu kosmetyków na trądzik rózowaty a jednak działaja ( osobiscie wolę zapłacić trochę więcej ale kupić sobie coś co rzecywiście ma działanie a nie jakieś badziewie które nie da mi róznicy).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból nadgarstka

Następny temat

Odstające sutki.

WHEY premium