SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik różowaty!zabiegi Laserem pomogą?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
najlepiej to idz do gabinetu kosmetycznego czy leczniczego a oni sami stwierdza czy laser bedzie wlasciwy na to




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie dowiedziałem się od dermatologa bo każdy dermatolog cos tam przepisywał i g**** z tego było.Więc się pytam o to bo tam mam zamiar isc i sie wszystkiego dowiedziec.Bo juz mnie to z********* w****** i chcem sie tego pozbyc.I nie mam zmiaru znowu po jakis palantach chodzic i słuchac i głupot.Jeden mądrzejszy od drugiego a to tylko banda d****i ciągnących kase za nic.......
...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 154
trądzik różowaty leczy się farmakologicznie i szuka przyczyny (nie zawsze znajduje - tzn. robi sie badania tarczycy, badania w kierunku H. pylori, wymazy z nosa i gardła także). leczy się to antybiotykami (metronidazol) i lekami wspomagającymi typu (pimafucort) + dieta (łagodna), lasery itp. to gdzieś na końcu, ale efekt wątpliwy
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wypowiedź została usunięta ze względy na naruszenie regulaminu forum
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 877
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wypowiedź została usunięta ze względu na naruszenie regulaminu forum i będzie miało to miejsce przy wszelkich próbach reklamy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o przeniesienie tego tematu do porady medyczne

Następny temat

diamentowe kulki

WHEY premium