SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik po nandrolonach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Witam. Tak jak w temacie. Gdy bralem sam testosteron to luz, zero syfow. Gdy dolozylem deke to zaczely sie pojawiac syfy bulwy czerwone. Na twarzy barkach plecach. Do tego czoło sir blyszczy. Biore cynk i witamine c w duzej dawce. Prolaktyna w normie. Myje się 3 razy dziennie i nic nie pomaga. Znajomy polecil mi tad600 i clear skin. Doraznie stosuje tribiotic i benzacne ale to tylko miejscowo nie pomaga. Pomozecie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
To trzeba byc niezlym zeby przepisac typowi izotek na tradzik na barkach i plecach.. Jezeli to nie jest twarz to na takich czesciach ciala cokolwiek mocnego mocno wyszuszajacego, ja kiedys uzywalem olejku gozdzikowego, wypalalo takie krosty.


Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-02-19 06:45:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
No to musisz odstawić . Problem zniknie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1055 Napisanych postów 11470 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138815
Mi na syfy nic nie pomagało od witamineek tabletek i toników bez recepty po środki od lekarza na ręcke..jedyne zdaje egzamin izotek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Estro masz w normie ?
Prl zbijałem czymś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Estro i prolaktyna w normaie. Mam cabaser i symex. Estrogen mi nigdy nie wyskoczyl ponad norme. Prolaktyna przy dece wiadomo ale badam się regularnie i cabaserem kontroluje. Deke odstawilem jakis czas temu i duzo mniej pryszczy. Teraz znowu bomba i znowu to samo. Na 100 procent przez deke.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
To drugie podejscie pod dd i caly czas to samo? dwa razy ta sama firma? mozna by probowac z innych firm, czasem towar X potrafi syfic a Y juz nie. Hormony w normie, wiec reagujesz tak pewnie na nandro ew zmien sprobuj innej firmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 241 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6730
Tak dwa razy ta sama firma od tego samego dila. Towar ma zaj**isty więc nie zmieniałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
No to niezmieniaj , tylko musisz się przyzwyczaić do pryszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Trądzik to sprawa drugorzędna , forma to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Do tego kartnet na solarke i przytuszujesz troche syfy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
prost4k
Do tego kartnet na solarke i przytuszujesz troche syfy


To diler daje karnet na solarium przy zakupie deki czy o co chodzi??

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prima solo ( + oxa )

Następny temat

Tren, a wzdety brzuch

WHEY premium