SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik na policzkach

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3150
Witam.Mam pytanie ,dlaczego mam trądzik tylko na policzkach ? Czasami na brodzie wyskoczy ale na policzkach coś zawsze jest.
Muszę często patrzeć co jem itp,kuracje miałem roczną lekiem Axotret u lekarza z NFZ ,ostatnio przypisała mi też maść,trochę już mam dość...
Co jest z tymi policzkami ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Czy miałeś wykonywane podstawowe badania z naciskiem na hormony? Czy próbowałeś wpłynąć na trądzik dietą?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3150
WnMPapa
Czy miałeś wykonywane podstawowe badania z naciskiem na hormony? Czy próbowałeś wpłynąć na trądzik dietą?



Żadnych badań nie wykonywałem ,byłem u niej i ona tylko mi tabletki rok temu przypisała.
Co do diety to jeszcze nie miałem ,ogólnie to jem wszystko co wpadnie ,ale zawsze staram się zdrowo odżywiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 19 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151
Widzę, że kolega ma ten sam problem, co większość. Wizyta u lekarza i od razu antybiotyk. Koniecznie poczytaj te działy i zrób badania. U mnie wiele dało odstawienie nabiału, soli, alkoholu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Do powyższego jeszcze cukier, rozważyć niektóre zboża + kilka badań podstawowych i cały panel hormonalny.
Dobry lekarz nie da na 1-wszej wizycie Izoteku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
zalezy jakie tabletki bo jest mnostwo . a tylko " kilka " jest " skutecznych "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Przede wszystkim to trzeba skupić się na określeniu przyczyny ich powstawania i jak poważniejsza sprawa niż '2 pryszcze' to wybrać się do dermatologa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja barku

Wiecej