SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik brak poprawy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1009

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3
Witam mam problem z trądzikiem w wieku 17lat. Stosowałem davercin na receptę ,a aktualnie stosuje duac. Który przestał działać, odstawiłem go i zrobiło się nawet trochę lepiej ale wypryski dalej się pojawiają. Dodałem do diety cynk, Witaminy B, Witaminę C , Kwasy Omega-3 i inne. Wyrzuciłem wszystkiego rodzaju napoje gazowane i fast foody.
Myję mydłem antybakteryjnym twarz 4 razy dziennie i nie wiem co mogę więcej zrobić bo dalej mam trądzik.
Proszę o pomoc ;(
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1787
Jeżeli masz skóre tłustą to z własnego doświadczenia moge ci polecic Avene Cleanance - żel oczyszczający. Dermatolog przepisał mi jakies 2 maści 1 wysuszająca a 2 nawilżająca. Głównym celem było osuszenie skóry na czole, bo ona była tłusta i cała w syfach. Myłem calą twarz avene, a tylko czolo maściami i nie dość że wysuszało mi czoło to też dół twarzy (więc sprawka avene, bo myjąc czoło myłem całą twarz) Twarz myje tym Avene pod wieczór, przed i po treninngu i po innym większym wysiłku, w którym się mocno spoce (pory sie otwierają, a cały syf ze skóry wlatuje ci do środka, zamyka sie i powstają wypryski). I jak kiedyś na czole miałem codziennie średnio 2 pryszcze, tak teraz 1 na 2 tygodnie się zdarzy w dodatku tak mały że następnego dnia już go nie ma.


Zmieniony przez - Michałłł123456 w dniu 2017-11-04 22:59:38
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Interpretacja wyników

Następny temat

Gula na nadgarstku po treningu

WHEY premium