SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 43
Witam. Mam 16 lat. Jestem mężczyzna. Choruje na trądzik od 4 lat. Od 4 lat chodzę do różnych dermatologow, kosmetyczek itp. Stosuje miliony maści, antybiotyków. Byłem na badaniach zleconych od endykrologa. Wszystko wyszło poprawie. Tarczyca ok nadnercza ok dosłownie zrób jak ryba a jednak twarz ciągle.
Dam że to jest jeszcze na plecach jak i klatce piersiowej.
Jest dniami lepiej, raz gorzej.
Naprawdę nie mam pomysłu. Czy ktoś ma jakieś sposoby domowe aby spróbować?
Albo jakiekolwiek pomysły?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
u mnie najlepiej sprawdziło się MYDŁO CHLEBOWE
efekkty przyszły bardzooooo szybko / nie zadne masci toniki antyvbiotyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Dokładnie jak wyżej, wyczyszczenie miski to podstawa. Drugie pytanie jakie się nasuwa to czy wystąpują jakiekolwiek inne dolegliwości - trawienne, gorsze samopoczucie, większa podatność na stres, alergie itp.

Z suplementacji na pewno warto podrzucić NAC, wystawiać się na słońce.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 632
Spróbuj oleju z wiesiołka, reguluje hormony które w Twoim wieku są jak na rolleycoasterze, i witamina d3(bardzo istotna) tak z 3000-4000 jednostek dziennie albo j/w słońce. Pamiętaj o higienie twarzy, delikatne płyny do mycia (takie które nie mają w składzie alkoholu ponieważ dodatkowo wysusza co powoduje dodatkowe przetłuszczanie skóry) twarz wycieraj tylko i wyłącznie ręcznikiem papierowym, nie przecieraj tylko delikatnie "poklepuj" Do tego możesz spróbować nakładać glinke zieloną co drugi dzień.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 43
No to tak. Odrzucilem słodkości, ostre, jakoś tam sztucznie slodzone, chipsy, ogólnie staram się od niedawna np. pić sam kompot własnej roboty.

Jedzenie jem od mamy, czyste wlasno robione. Typowe wiejskie dania itp.

Twarz przemywam woda i jak pisaliście ręcznikiem papierowym.

Nie dopisałem, że nie brałem żadnych silnych antybiotyków typu izotek. Stwierdziłem że za młody jestem jeszcze.

Mleka nie pije praktycznie, jedynie do kawy czasami jak sobie zrobię.

Nie mam jakies innych objawów. Stres to mam od małego. Jakieś występy w szkole. Itp. Żadnych problemów z trawieniem. Tak jak mówiłem zdrowy jak ryba

A co do Alegrii. Jestem umówiony z alergiologiem aby sprawdzić. Bo będąc szczerym nie wydaje mi się, że wszystko co mam na twarzy, klatce, plecach to jest trądzik. Więc idę się przebadal dokładnie 1 sierpień czy coś takiego. Nie pamiętam już dokładnie

O witaminę d3 mówiła mi moja endykrolog. Ale coś mówiła że nie teraz tylko od innego miesiąca chyba października mam zacząć brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
heparegen pomaga w 3/4 przypadkach

zaslon oczy i wstaw zdjecie twarzy zobaczymy jak mocno masz tradzik i jaki typ tradziku...


Zmieniony przez - mapetttmapettt w dniu 2018-07-13 02:56:45

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. trafiasz na złych lekarzy- mnie dopiero czwarty wyleczył. Dostałem silne leki, co miesiąc badania krwi, leczenie cały rok..
2. ogarnij michę- też pomoże, a na pewno nie zaszkodzi.
3. redukuj stres, unikaj stresu (łatwo powiedzieć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 43
Trafiam na złych lekarzy, to zauważyłem. Aktualnie jest to mój 8 dermatolog do którego muszę jeździć 100km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 662
Polecam Panią doktor Agnieszkę Rusin - Tupikowską / Nagrodzona przez Polskie Towarzystwo Dermatologiczne (oddział dolnośląski) za pracę doktorską poświęconą zmianom skórnym u osób uprawiających różne dyscypliny sportu./
Przyjmuje we Wrocławiu CLT





Zmieniony przez - Collection-art w dniu 2018-07-13 11:05:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 43
Do Wrocławia to mi jeszcze dłuższa droga... Najlepiej kogoś obok Krakowa. Albo coś w Małopolsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 662
Chciałam pomóc - to bardzo dobra Pani doktor. Jeśli będziesz w pobliżu to może warto się skonsultować.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból w okolicach łopatki

Następny temat

Kłucie w klatce

WHEY premium