SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik%=-)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4610

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 278 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3956
W którymś poście na tym forum czytałem, że przyjmowanie przez jakiś czas wysokich dawek witaminy A powoduje efekt podobny do Roaccutanu,który swoją drogą jest pochodną tejże witaminy, czy to prawda????????
Czy jak będe się faszerował wysokimi dawkami witaminki A to trądzik trochę ustąpi

-=SFD FIGHT CLUB=-

Życie jest piękne!!!!!!!!!!
A później się trzeźwieje...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
wit a pomaga na skore ale czy odrazu trzeba sie faszerowac... Najlepiej jedz sobie morele suszone maja duzo vit a mozesz dodac do tego ziola apteczne bratek (pic 3 razy dziennie. Mozesz tez przemywac twarz ziola apteczne- vagosan czy jakos tak. Powinno pomoc

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
idz się powieś bo i tak umrzesz
a tak naserio
na trądzik drożdze i cynk działają

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nieraz dziala poprastu mydło, prowitamina A .. nieraz nic.
a roaccutane to jak nie masz całej mordy zachlapanej pryszczami wolałbym abyś unikał. roacuttane jest w 99% skuteczny ale ma duuuzo skootkooow oobocznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4420 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
a pierwszy skutek uboczny to cena...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
zamiast pitolić głupot to spójż na 2 post od góry "pryszcze wszedzie mam" a napewno znajdziesz odpowiedz na wszystkie swoje pytania

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 14810 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73998
faka ma racje,mi zawsze pomagalo mydlo-wysuszalo porzadnie ale wystarczylo pomarowac na noc twarz kremem POLtlustym i bylo ok
Natomiast cynk nie dosc ze mi nie pomagal to jeszcze moge powiedziec ze wzmagal ten syf

every creature livin' on this planet'll go to hell...
MODERATOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
CO to za poku***a ankieta w ogole? Chcesz pomocy a jaja robisz. To poważny dział(). Jednemu pomoze drugiemu nie, ja kupowalem witamine A i "spożywalem" mocno ponad norme (ale w graniach rozsądku) i w moim odczuciu witamina A pomaga. Roaccutane doprowadza miedzy innymi do hiperwitaminozy A wiec cos w tym musiy byc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
nie wierze w to co widze.mydłem i kremem półtustym na syfy zaradzić to jak tyłek papierem ściernym wytrzeć.mydło ma w sobie takie subst które bardzo ściągają skóre i przy okazji wysuszają.gruczoły łojowe broniąc sie wydzielają 2x wiecej łoju i syf jest totalny.powinno używać sie żelu do cery trądzikowej 2x dziennie rano wieczorem bez żadnego peelingu.najlepsze w tej chwili to neutrogena clear pore wash oraz svr lysanel.nigdy mydło!!!!a że witamina A w dużych ilościach pomaga to nie żadna nowość.z tego co kiedyś przeglądałem strony związane z walką z trądzikiem dla wit A powinno sie dzienną dawke przekraczac nie wiecej niż 4x razy w przeciwnym razie może to poprostu zrobić nam nie dobrze.dermatolog powiedział mi że dobre wyniki daje w dużych ilościach cynk łykany.można dojśc bez żadnego bólu do dawki 5x krotnej . ja polecam zincas forte 2x po 2 tabletki i jest dobrze.co do drożdzy i takich domowych receptur to gwarantuje że może i pomoże ale na bardzo krótką mete.

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
A i ankieta jest z***ana na maxa.zanim chcesz coś o roaccutane powiedzieć najpierw dowiedz sie o nim co nie co . i jeszcze raz odwołuje do postu "pryszcze wszedzie mam" wszystko co chcecie wiedzieć gwarancja że tam jest!!!

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 278 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3956
Ja pindolę, trochę humoru i od razu-ziebana na maxa
A to, że komuś pomaga mydło, to nie znaczy, że zaraz wszystkim będzie pomagało
Częste mycie mydłem wzmaga trądzik, gdyż skóra produkuje wtedy więcej łoju tak samo jak po opalaniu, wysusza się a następnie produkuje więcej tłuszczu żeby się natłuścić.

-=SFD FIGHT CLUB=-

Życie jest piękne!!!!!!!!!!
A później się trzeźwieje...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Golenie nóg?

Następny temat

Boli pomóżcie!!!

WHEY premium