SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trójkąt nogami

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1153
Mam takie pytanie odnośnie standardowego trójkąta zakładanego przez leżącego na plecach w zamkniętej gardzie. Po kolei, jedną rękę przyciąga się do siebie, jedną się wyklucza i zakłada się trójkąt. I teraz pytanie: czy jest różnica która noga będzie haczyła za głowę w odniesieniu do tego która ręka będzie wciągnięta do duszenia? Czyli jak np prawa ręka przeciwnika jest zamknięta w trójkącie to ja jako duszący, za szyję przeciwnika mam zakładać swoją prawą nogę? Czy nie robi to różnicy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 628 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 27406
Jeżeli zamknięta jest prawa ręka, to prawa noga haczy głowę. Nie da się inaczej, chyba, że mówimy o odwrotnym trójkącie. Jeżeli jesteś początkujący to skup się na zwykłym trójkącie.
2

“If you think, you are late. If you are late, you use strength. If you use strength, you tire. And if you tire, you die.”
Saulo Ribeiro

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobór dobrych rękawic bokserskich

Następny temat

Uderzenie kolanem w nos?

WHEY premium