SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trójbój

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4526

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3624
Orientuje, się ktoś jakie trzeba mieć wyniki siłowe ww dyscyplinie, żeby coś spróbować w trójboju? Albo jakie kluby działają na terenie Krakowa?
Wiek 22, waga 77kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
możesz zerknąć sobie na tabele z różnych zawodów jakie osiągają wyniki w danej kategorii wagowej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
https://www.sfd.pl/Rekordy_Polski_w_Trójboju_Siłowym_Klasycznym_PZKFiTS_na_2017_r._-t1147129.html

Tutaj wyniki RAW, czyli bez sprzętu


Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2017-09-19 12:14:02

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
TKKF Azory Kraków na pewno. Więcej nie znam. Wyniki są oficjalnie podawane

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3624
Dziękuję za pomoc :) Chyba trochę jeszcze mi brakuje, żeby coś zwojować na scenie trójboju :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
treningi możesz rozpocząć

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3624
dlatego myslalem nad klubem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
Sama poprawa techniki może już dać parę kilogramów.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Myslę że możesz podjechać do Krakowa na Azory i spytać, a co najważniejsze zaprezentować co potrafisz. Jaką Masz technikę , jakie wyniki itp. Skąd jesteś , bo jeśli będziesz treningi robił tylko sporadycznie z doskoku...to różnie to może być z wyrobieniem sobie np.techniki. Wszystko zależy od predyspozycji....
Czy kiedykolwiek próbowałeś swoich sił na jakiś zawodach ?


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-09-19 22:22:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3624
Z tego co się dowiedziałem, jeszcze Politechnika prowadzi sekcje trójboju.
Zawsze ćwiczyłem rekreacyjnie, jednak od 2 miesięcy zacząłem robić coś na większych ciężarach. Wyrównałem swoje wyniki z tymi jak ważyłem 15kg więcej 2 lata temu i pomyślałem, że robiąc to z głową można spróbować bo od zawsze lubie kg niż fitenss na siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Politechnika ma sekcję , natomiast nie wiem jaki mają sprzęt na wyposażeniu....
Zawsze będąc w Krakowie możesz podjechać na trening na Azory , zobaczyć gdzie bardziej Ci spasuje...?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I Amatorski Puchar Polski Strongman - 30.09.2017 Bydgoszcz

Następny temat

Podnoszenie ciężarów może zniknąć z Olimpiady

WHEY premium