SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Towar z nowego źródła. Pilnie proszę o opinie.

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3326
Towar z nowego źródła. Bardzo proszę doświadczonych w temacie o opinie czy wygląda to w miarę dobrze czy nie bardzo. Dziwna sprawa zwłaszcza z Sustanonem 250 ale o tym za moment.

1. Naposim [Terapia]:













2. Boldenone-Undecylenate USP XXIV [International Pharmaceuticals]:











3. Sustanon "250" [Organon] - w opakowaniu 10 identycznych ampułek (te z paskami) + 4 dołożone luzem (te wyraźnie różnią się od pozostałych, brak paska, nieco inaczej odlana ampułka) co o tym sądzicie?:











Zmieniony przez - pilakrav w dniu 2007-12-12 18:08:06

pilakrav - archiwum [trochę o sobie + fotki strona 1 i 2]:
http://www.sfd.pl/pilakrav_-_archiwum-t376396.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do Naposimu to od dosyć dawna krąży tylko wałek. Oryginał jest nie do dostania podobno produkują to w jednej fabryce i org i fejk w Rumuni.

O IP nie słyszałem dobrych opinii. Pierwsze partie podobno ok ale następne raczej nie działały lub działały słabo z opinii znajomych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94306 Napisanych postów 364229 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668492
naposim nie wiem było dużo wałków ten boldek to lipa a susta ciężko określić amp mogą być nierówne w egipcie tak już robią

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3326
Dobrze, że chociaż o boldku coś podpowiedziałeś - skąd taka nagła pewność, że fake? Gdzie można zobaczyć takiego boldka real? Nie mogę znaleźć żadnego porównania oprócz tego https://www.sfd.pl/boldenon_IP-t367723.html a ten jest przecież identyko. Reszta środków tego producenta wygląda właśnie w ten sposób (inne nazwy).

Zmieniony przez - pilakrav w dniu 2007-12-12 18:32:44

Zmieniony przez - pilakrav w dniu 2007-12-12 18:40:44

pilakrav - archiwum [trochę o sobie + fotki strona 1 i 2]:
http://www.sfd.pl/pilakrav_-_archiwum-t376396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Ja wprawdzie miałem bezpośredni kontakt jedynie z wersją z paskami ale inni użytkownicy nie raz wspominali o innych wersach bez pasków, z inną formą umieszczenia napisów - i z ich relacji wszystkie te wersje mimo różnicy działały.

Napo - wygląd standardowy.

Boldo - albo złe ujęcie, albo dziwne jakieś jest wieczko.

Dobre fotki

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94306 Napisanych postów 364229 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668492
pewności nie ma że fejk ale ostatnio produkty IP nie miały pochlebnych opini szczególnie w brązowych butlach kiepsko działało.Gdzieś było że IP ma przezroczyste butle to właściwe.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94306 Napisanych postów 364229 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668492
krzykacz dobre spostrzeżenie ja miałem odstające to kółeczko do odrywania i ponacinane

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
jeśli chodzi o naposim to kiedyś miałem, niepamiętam jak wyglądało opakowanie a tabletki wyglądają indetycznie jak te co miałem a co do reszty nie mam pojecia wiec sie nie wypowiadam

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3326
Wszystkie produkty IP jakie widziałem były w brązowym szkle, pudełka i flacha w tym samym stylu. Albo widziałem same lipy albo chodzi o coś innego.

Krzykacz - daj chwilę i zaraz dorzucę flakony z innego ujęcia. W środku jest wypukły, przerywany rant.

Tu inny środek z tej samej serii (jest ich jeszcze kilka):




Zmieniony przez - pilakrav w dniu 2007-12-12 18:56:36

pilakrav - archiwum [trochę o sobie + fotki strona 1 i 2]:
http://www.sfd.pl/pilakrav_-_archiwum-t376396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94306 Napisanych postów 364229 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668492
ja też u nas widziałem wszystkie w brązie.Po prostu było dużo tematów o tej firmie i było sporo osób co twierdziło że nie działa.A ktoś pisał że orginał IP jest w przezroczystych fiolkaci i była nawet fota chyba ale to już Krzykacz pewnie będzie wiedział

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
pilakrav z jakiej tej samej serii - nie bardzo rozumiem?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3326
Przyjrzałem się bliżej - wieczko ma ostry zagięty rancik z przerwami. Zdjęcia daje dość duże, żebyście mogli się w miarę dobrze przyjrzeć.










No to jak Panowie? Odwieczny problem - "Bić albo nie bić, oto jest pytanie" :D

Zmieniony przez - pilakrav w dniu 2007-12-12 19:14:16

pilakrav - archiwum [trochę o sobie + fotki strona 1 i 2]:
http://www.sfd.pl/pilakrav_-_archiwum-t376396.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROP BD

Następny temat

deca

WHEY premium