SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Tosty w diecie na masie?

Wysłana -
Witajcie. Piszę z zapytaniem, jak w temacie, czy można sobie pozwolić na tosty na masie? Nie jestem w stanie jeszcze do końca sam sobie gotować, więc czasem muszę zjeść to co je rodzina.

I tak właśnie z tostami jest. Czy mogę sobie pozwolić raz, maksymalnie 2 razy na tosty jako posiłek na masie? Dodam, że nie używam masła lub margaryny do ich usmażenia.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Można jeść wszystko tylko żeby zmiescic sie w dziennym zapotrzebowaniu kalorycznym. Inna sprawa to taka, że 2x dziennie tosty to raczej masy nie bedzie na KANAPECZKACH :D
Wysłana -
No i trzeba trochę pogłębic wiedzę w zakresie dietetyki. To, ze cos jest bez masla, niekoniecznie oznacza, ze jest lepsze od tego, co z masłem. Tłuszcze są w diecie niezbędne. W odpowiedniej ilości i proporcjach.
Wysłana -
raz dwa razy dziennie czy na tydzien, miesiac, jak czesto te tosty i z czego one są zrobione i jak.
Wysłana -
anubis84
raz dwa razy dziennie czy na tydzien, miesiac, jak czesto te tosty i z czego one są zrobione i jak.

Pieczywo tostowe pełnoziarniste(150-200g), ser(50g), szynka (50g) i ketchup zeby nie jeść na sucho
Wysłana -
deja vu
No i trzeba trochę pogłębic wiedzę w zakresie dietetyki. To, ze cos jest bez masla, niekoniecznie oznacza, ze jest lepsze od tego, co z masłem. Tłuszcze są w diecie niezbędne. W odpowiedniej ilości i proporcjach.

Tak wiem, wiem. W mojej diecie jest też miejsce na tłuszcze, ale nie chcę przesadzać, żeby nie przedobrzyć z nimi. Np jajecznicę robię na maśle, żeby te tłuszcze były.
Wysłana -
raz na tydzień jakbyś zjadł się nic nie stanie, poza tym jak byłem młody też wcinałem kanapeczki z wędliną i serem jakos żyje, tylko ze wtdy nie myślałem o budowaniu sylwetki. Ale myślę że jak reszt będzie ok to te tosty by mogły zostać
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź