SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Toronto Pro 2014

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
W pro widać po uczestnikach zawodów,nadejście nowej fali i powolne wycofywanie się juz uznanych czołowych pro w open i 212....

Toronto było zawsze dobrze obsadzone a patrząc na tą liste(wiadomo niepełna jeszcze) wydaje mnie się,że jest słabsza obsada.
Może niskie nagrody,może zbieraja formę na inne zawody?
A może system punktowy zniechęcił do startów?

Co do Anwara-to cały jest jakiś dziwny ,nienaturalny....nie tylko ten brzuch.

I Morel pewnie wygra.....raczej tu nikt inny mu nie zagrozi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Morel już od kilku zawodów mega forma i pełne wielkie mięśnie, postęp niesamowity od poprzedniego roku, ale jednak mimo wszystko kibicować będe Beyeke, bo jego sylwetka jest dla mnie praktycznie idealna i forma ostatnio również b.dobra

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9953 Napisanych postów 30298 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728269
Beyeke na żywo wygląda zupełnie przeciętnie-jak oczywiście na kategorie pro....
Lepiej się na zdjęciach prezentuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
to jest dziwne, bo na zdjeciach na scenie widac separacje i prązki namięsniach, a zwłaszcza udach, a u innych tego nie widać, a mimo to przegrywa...

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1909 Napisanych postów 19774 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731185
Lionel 3 dni przed

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1909 Napisanych postów 19774 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731185
Toney Freeman i Clarence DeVis rowniez wystartuja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1909 Napisanych postów 19774 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731185
Jonathan Delarosa 3 dni przed







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1909 Napisanych postów 19774 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731185
Jeden z ciekawszych zawodnikow kat. do 212 funtow, Sandro Ramirez z Dominikany, nie wystartuje w Toronto - nie otrzymal wizy do Kanady. Na pierwszej stronie tematu jego zdjecia na tydzien przed.






Zmieniony przez - Possible w dniu 2014-05-29 19:32:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
on ma taki bark czy coś było w photoshopie robione ?!

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1909 Napisanych postów 19774 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731185
Ma takie barki.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UNIWERSYTECKIE MISTRZOSTWA POLSKI PZKFiTS W KULTURYSTYCE I BIKINI FITNESS 24.05.2014

Następny temat

Fit Expo-Poznań MTP ,23-25 maj 2014

WHEY premium