SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Torcik MangoLOVE

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
https://www.sfd.pl/art/Fitkuchnia/Torcik_MangoLOVE-a1779.html
MangoLove - love love:) Wiosna w natarciu więc przenośmy ją na talerz:)







1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
no tym to już przesadziłaś muszę koniecznie kupić mniejszą formę okrągłą do pieczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
super! po raz pierwszy widze przepis na biszkopt, gdzie make dodajemy podczas miksowania bialek, a nie na zasadzie kolistymi ruchami laczymy lopatka z bialkami (tak wiem, malo jeszcze widzialem ). wiecznie mi ta piana opada przy mieszaniu wlasnie dzisiaj mialem w planach jakis biszkopcik zrobic na kokosowej to sprobuje metoda z tego przepisu

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Mistrzostwo swiata gratuluje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 0 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 0
to jest MEGA! również gratuluję i kradnę przepis :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
czellista
super! po raz pierwszy widze przepis na biszkopt, gdzie make dodajemy podczas miksowania bialek, a nie na zasadzie kolistymi ruchami laczymy lopatka z bialkami (tak wiem, malo jeszcze widzialem ). wiecznie mi ta piana opada przy mieszaniu wlasnie dzisiaj mialem w planach jakis biszkopcik zrobic na kokosowej to sprobuje metoda z tego przepisu


daj znać czy wyjdzie. mąka kokosowa to inna bajka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
DJ_DoDo
no tym to już przesadziłaś muszę koniecznie kupić mniejszą formę okrągłą do pieczenia

w tesco chyba są w stałej ofercie. polecam, mniejsza foremka - mniejsze wyrzuty ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
makrosięzgadza Kuchnia Dzika
Ekspert
Szacuny 375 Napisanych postów 423 Wiek 41 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13988
adi_m
to jest MEGA! również gratuluję i kradnę przepis :)

Bierzcie i jedzcie. Ja 8 maja robię dwupiętrowy tort dla jednego dzika - będzie się działo:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Platki z bialkiem I owocami

Następny temat

Proteinowe chia

WHEY premium