SFD.pl Kuchnia SFD

Dodaj odpowiedź

Torcik MangoLOVE

Wysłana -
http://www.sfd.pl/art/Fitkuchnia/Torcik_MangoLOVE-a1779.html
MangoLove - love love:) Wiosna w natarciu więc przenośmy ją na talerz:)

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
no tym to już przesadziłaś muszę koniecznie kupić mniejszą formę okrągłą do pieczenia
Wysłana -
super! po raz pierwszy widze przepis na biszkopt, gdzie make dodajemy podczas miksowania bialek, a nie na zasadzie kolistymi ruchami laczymy lopatka z bialkami (tak wiem, malo jeszcze widzialem ). wiecznie mi ta piana opada przy mieszaniu wlasnie dzisiaj mialem w planach jakis biszkopcik zrobic na kokosowej to sprobuje metoda z tego przepisu
Wysłana -
Mistrzostwo swiata gratuluje
Wysłana -
to jest MEGA! również gratuluję i kradnę przepis :)
Wysłana -
czellista
super! po raz pierwszy widze przepis na biszkopt, gdzie make dodajemy podczas miksowania bialek, a nie na zasadzie kolistymi ruchami laczymy lopatka z bialkami (tak wiem, malo jeszcze widzialem ). wiecznie mi ta piana opada przy mieszaniu wlasnie dzisiaj mialem w planach jakis biszkopcik zrobic na kokosowej to sprobuje metoda z tego przepisu

daj znać czy wyjdzie. mąka kokosowa to inna bajka.
Wysłana -
DJ_DoDo
no tym to już przesadziłaś muszę koniecznie kupić mniejszą formę okrągłą do pieczenia

w tesco chyba są w stałej ofercie. polecam, mniejsza foremka - mniejsze wyrzuty ;)
Wysłana -
adi_m
to jest MEGA! również gratuluję i kradnę przepis :)

Bierzcie i jedzcie. Ja 8 maja robię dwupiętrowy tort dla jednego dzika - będzie się działo:)
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź