SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Top Mass

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 6 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13073
Top Mass Olimpu :
- białko 43 g
- węglowodany 43 g
Co sądzicie o tym Gainerze ???
Może ktoś go stosował ??? Jakieś liczby przyrostów ???
Z góry dziękuję !!!

Hej ARKA Gool !!!

www.arkowcy.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1542 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15275
ja go osobiscie nie stosowalem ale za moja namowa kumpel to zakupil przy srednio zbilansowanej diecie i po spozyciu tego zaledwie 1,5kg poszlo mu 4kG masy. Ale to zalezy od organizmu i diety i cwiczeni. Ogolnie z tego co wiem to forumowicze ktorzy go stosowali raczej dobrze sie o nim wypowiqdaja poczekaj jeszcze napewno ktos kto bral sie wypowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 6 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13073
Dzięki !!!
Może ktoś jeszcze się wypowie ???

Hej ARKA Gool !!!

www.arkowcy.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Nie jest to typowy gainer, ale gainer dla osób mających tendencje do tycia i nie mogących stosować klasycznych gainerów.
Ponieważ na rynku jest posucha odżywek średniobiałkowych to top mass jest jednym z dwóch godnych polecenia preparatów w tej klasie.( drugi to Whey 50% Nutrenda). Kiedyś był jeszcze bio-x MLO, ale z tego co wiem już firma go nie ściąga (był dosyć drogi). Bardzo dobry jest bio-plex mlo, ale to jest tylko w jednorazowych saszetkach i wychodzi bardzo drogo.
Zaletą top massa jest to że jest on oparty wyłącznie o białka zwierzęce (mleko, serwatka, jajko). Krótko mówiąc - polecam.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Kiedys stosowalem i oceniam go na +
Na masie pewnie cos takiego zarzuce bo swiadomosc wtloczenia w siebie 600 gr wegli z ryzu i platkow mnie przeraza

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też go jadłem i nie narzekam . Poza tym w smaku jest nawet niezły

"Demon to some , angel to others ..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 6 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13073
Sonbaty ale doradź mi teraz bo troche mi zamieszales . Mianowicie ja nie mam tendencji do tycia !!! W takim wypadku lepiej kupic Super Mass Professional Hi-Tec ???

Hej ARKA Gool !!!

www.arkowcy.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 6 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13073
Sonbaty chodzi mi o to że napisałeś że Top Mass jest to gainer dla tych co mają skłonności do tycia . A jeżeli ja nie mam tych skłonności i o każdy kilogram muszę walczyć to czy lepiej będzie jak kupię Super Mass Professional ???

Hej ARKA Gool !!!

www.arkowcy.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Tak jest, jeśli jesteś chudy (odtłuszczony), lepiej kup typowego gainera, np. super mass prof.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 6 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13073
Dzięki !!! Mam tylko jeszcze jedno pytanie . Jak długo stosować Super Mass Professional ??? czy 2 miesiące wystarczą ???

Hej ARKA Gool !!!

www.arkowcy.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Gainer to białko, węgle, minerały, witaminy itp. Można to stosować cały rok. Na miesiąc potrzebujesz ok. 3 kg.
Możesz stosować miesiąc, a możesz 2, zależy jak Ci będzie to wchodziło. Ale pamiętaj że jest to uzupełnienie diety i efekty będą tylko przy dobrym odżywianiu i treningu.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TREC NUTRITION WHEY PROTEIN

Następny temat

SONBATY NUTREND RAZ JESZCZE

WHEY premium