SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Top Activlab’s Cook - 500zł i roczny test czeka na Ciebie!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6226

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763



REGULAMIN KONKURSU

§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkurs jest organizowany pod nazwą „Top Activlab’s Cook” i jest zwany dalej: "Konkursem".
2. Organizatorem Konkursu jest Regis Sp. z o.o., ul. Walerego Sławka 3A, 30-633 Kraków.
3. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na stronach www.sfd.pl, www.K**.pl w dniach od momentu ukazania się postu (22.10. 2014 roku) - do godziny 23:59 dnia 16.11.2014.

§ 2
WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE


1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba fizyczna, która:
a) posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego.
b) nie jest pracownikiem Regis sp z o.o.;
c) nie jest członkiem rodziny pracownika Regis sp. z o.o. .

2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków:
a) osoba biorąca udział w Konkursie musi posiadać status Uczestnika zgodnie z § 2 pkt 1.
b) osoba biorąca udział w konkursie musi przygotować unikalny przepis technologiczny potrawy z użyciem co najmniej jednego z najnowszych produktów marki ActivLab – białek funkcjonalnych - oraz udokumentować przygotowywanie ww. posiłku w formie video. W przypadku niemożności spełnienia ww. warunku dopuszcza się dokumentację w formie foto. Każda praca poparta być musi opisem przygotowania przesłanym w formie dokumentu w formacie doc., pdf. lub ppt. (lub ich odpowiednikach)
c) osoba pragnąca wziąć udział w konkursie winna przesłać za pośrednictwem wiadomości poczty elektronicznej swoją pracę, opis technologiczny oraz dane (imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu)


§ 3
NAGRODY

1. Nagrodą w Konkursie jest:

- Wykorzystanie autorskiego przepisu zwycięzcy konkursu w programie – KUCHNIA ACTIVLAB
- Zestaw suplementów wybranych przez zwycięzcę o wartości 500zł
- Możliwość testowania nowości produktowych przez okres jednego roku!!

2. Zdobywcą nagrody w Konkursie jest Uczestnik, którego praca uznana zostanie przez jury konkursowe za najciekawszą, innowacyjną oraz niesztampową. Prace konkursowe przesyłać należy na adres [email protected]


3. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu, Organizator powołuje komisję konkursową w składzie: Tomasz Jarzębiński, Przemysław Kozak, Paweł Szewczyk. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.

4. Zdobywca nagrody zostanie powiadomiony o wygranej pocztą elektroniczną w przeciągu
5 (pięciu) dni roboczych od zakończenia Konkursu, na adres e-mail wskazany przez niego w trakcie Konkursu lub za pośrednictwem wiadomości prywatnej

5. Celem potwierdzenia chęci przyjęcia nagrody, powiadomiony Zdobywca powinien odpowiedzieć pocztą elektroniczną na adres [email protected] w terminie 3 (trzech) dni od dnia wysłania powiadomienia, pod rygorem przepadnięcia prawa do nagrody.



§ 4
DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU


1. Warunkiem udziału w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu konta poczty elektronicznej, adresu zamieszkania, numeru tel. kontaktowego niezbędnych do przekazania nagrody.

2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

3. Przystępując do Konkursu Uczestnik akceptuje niniejszy regulamin, a także przenosi prawa autorskie do swojej pracy na rzecz Organizatora.



§ 5
POSTANOWIENIA KOŃCOWE


1. Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na fanpage/stronie internetowej/w działach komercyjnych marki ActivLab.

2. Organizator zastrzega sobie prawo wykorzystania zgłoszonych prac do późniejszej promocji marki ActivLab, a zgłaszający zobowiązują się nie rościć praw związanych z wykorzystaniem zgłoszenia.






Zmieniony przez - PawelSzEvc w dniu 2014-10-22 11:06:41

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2014-10-22 14:48:15

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-10-22 21:03:53
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
TAAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
i jak tam moi drodzy? Działacie w temacie?



Czas sie kurczy, a nagrody nie będą czekać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Działamy )))

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7509 Napisanych postów 49509 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385474
mam próbke coś zadziałąm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
no ja myślę Wielę do przepisu mieć nie trzeba, testerów poszło multum a ludzie tak leniwi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
jeszcze tydzień!:)

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4539 Napisanych postów 7213 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39486
a mozna probki jeszcze dostac to i ja podzialam:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
o ile wiem akcje próbkowe zostały już zakończone, jednak całą rzeszę uczestnimków mających możliwość wykorzystania - zachęcam do udziału!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
Gejm ołwer?

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7509 Napisanych postów 49509 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385474
Wyslalem wczoraj w oststniej chwili bo caly weekend problemy z netem mialem
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Witam mam pytanie dotyczące suplementu AAKG Pure

Następny temat

DT- Mr. Bastard Project.

WHEY premium