SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Top Activlab’s Cook - 500zł i roczny test czeka na Ciebie!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6229

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Rut zawsze ma wyczucie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
wiesz jak sie wkurzałem bo raz mi wlaczali neta raz wyłączali i myślałem ze nie uda mi sie wysłac hahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
jaw domu rodzinnym mam z netem taki miksy ze nawet pracować ciężko...




Wyniki niebawem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Po długich dyskusjach i wymianie poglądów jury wybrało zwycięzcę!!!


Szczęśliwym wybrańcem została OLA, której serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów



Poniżej zamieszczam zwycięską pracę konkursową naszej laureatki



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17906
OLA brawo!:D zasluzona nagroda :D!

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
świetny film co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 245
Woooow. Activlab! Dzięki serdeczne :) Kompletnie nie spodziewałam się wygrane. Bardzo mi miło, dzięki! Gratuluję także innym uczestnikom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2342
Gratulacje dla Oli. Można wiedzieć ile było nagranych filmów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
Dobra nie biore udziału już w tych konkursach bi nic nie wygrywam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Witam mam pytanie dotyczące suplementu AAKG Pure

Następny temat

DT- Mr. Bastard Project.

WHEY premium