SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomex11 - Dziennik treningowy start str. 8

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 433 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6745
no daj spokój miałem różne perypetie, poznałem dziewczynę o ile można ją tak nazwać i mam problemy do dziś ze wszystkim, ale zacznę od jutra albo od soboty od podstaw i będę każdy trening zapisywał tu plus na kartce co mam robić na następnych, żeby to było z głową, odzywek mam sporo typu bcca , kreatyna, ale to nie na teraz kreatyna, a bcca to do treningu się przyda, białka dużo , ale ja muszę zrzucać to i tak wyrzucę to no trudno kasa w błoto za te białka

a co mnie zdziwiło Ty mówisz pól roku przecież ja wtedy miałem przerwę prawię 3 lata chyba czy 2 jakoś tak i zrobiłem te 50 treningów i to też z obsuwkami i w szoku byłem bo forma mi tak szybko wróciła nie wiem co w tym jest , ale jednak naturalnie jak się ćwiczy to wraca szybko, tak samo ja wam mówię nie trzeba nie wiadomo jakich ciężarów tylko progres z seriami powtórzeniami , ćwiczeniami ciężarem i można na prawdę świetną formę zrobić nie podnosząc nie wiadomo ile

jak wcześniej ćwiczyłem chyba wtedy co 8 miesięcy , ale to od podstaw i spaśiony byłem ostro jak zaczynałem itd to ja po miesiącu odkąd przestałem walnąłem na bokserze 998 to chyba od pompek czy nie wiem od czego taka siła była

i morał taki , że trzeba systematycznie i z głową





Zmieniony przez - tomex11 w dniu 2017-11-09 22:52:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Uderzenie w "boksera" to kwestia szybkości, nie jest to wyznacznik siły ciosu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 433 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6745
nie wiem czy szybkości czy o co w tym chodzi tylko , mówię po tamtych 8 miesiącach treningów walnąłem 998 , a po tym później 2 lata co nie ćwiczyłem nie mogłem 800 przekroczyć , gdzie chłopy po ponad 200 m jeden 210 walili po 830-850 w tych granicach powiedzmy ,że tez nie ćwiczący, a widziałem tez znowu sterydów i to w formie czyli na cyklu to walili 900-930

ja w ogóle po tamtych 8 miesiącach ćwiczeń gdzie zaczynałem od podstaw to jak już miesiąc nie ćwiczyłem to się podciągnąłem na drązku podchwytem 44 razy , gdzie ja drążka prawie w ogóle nie ćwiczyłem





Zmieniony przez - tomex11 w dniu 2017-11-09 23:25:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
tomex11
no daj spokój miałem różne perypetie, poznałem dziewczynę o ile można ją tak nazwać i mam problemy do dziś ze wszystkim



życie

tomex11
białka dużo , ale ja muszę zrzucać to i tak wyrzucę to no trudno kasa w błoto za te białka



akurat na redukcję większe ilosci białka się przydają,wiec zostaw

tomex11

jak wcześniej ćwiczyłem chyba wtedy co 8 miesięcy , ale to od podstaw i spaśiony byłem ostro jak zaczynałem itd to ja po miesiącu odkąd przestałem walnąłem na bokserze 998 to chyba od pompek czy nie wiem od czego taka siła była



wiesz,te maszynki nie mają realnego przełożenia tak naprawdę. Poza tym sama siła ciosu to składowa kilku elementów,sama siłą fizyczna nie musi oznaczać mocnego ciosu(wystarczy popatrzeć na Pudziana)

tomex11


ja w ogóle po tamtych 8 miesiącach ćwiczeń gdzie zaczynałem od podstaw to jak już miesiąc nie ćwiczyłem to się podciągnąłem na drązku podchwytem 44 razy , gdzie ja drążka prawie w ogóle nie ćwiczyłem



to bym chętnie zobaczył, wielu ludzi ćwiczących latami nie jest w stanie nawet zbliżyć się do takiego wyniku(ze mną na czele),osobiscie znam kilku chłopaków w PL którzy byli by w stanie osiągnąć taki wynik aczkolwiek nie są to ludzie którzy "prawie drążka nie ćwiczą".

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Śmierdzi mitomanią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 433 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6745
no nie mitomanią ćwiczę już mam 4 mini treningi za sobą jeszcze jeden taki niby obwodowy zrobię jutro czyli pompki, biceps, przysiady i po tym za 2 dni jadę już z normalnym treningiem splitem rozłożonym na trzy , ale to zrobię po dwa na każda partie takie lajt na rozruch i dopiero będę zapisywał , a na razie na kartce zapisuje dla siebie , także na forum od 12 treningu będą wpisy

mnie to głównie jakieś kontuzje stopują albo picie albo kontuzje przez picie.....

także nie pijcie alkoholu ku przestrodze





Zmieniony przez - tomex11 w dniu 2017-11-17 20:56:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 433 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6745
od jutra jeśli kogoś to interesuje zaczynam i zaczynam od zera mam duży brzuch a wszystko zrobię bez sterydów do sylwetki lol

jeśli ktoś to będzie śledził itd to proszę o wpisy


Zmieniony przez - tomex11 w dniu 2019-02-13 22:43:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ja chętnie,glwnie ze względu na ten wynik w podciąganiach.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 433 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6745
Na te chwile podciągnięć jest zero i masa chyba rekord, a po ostatnich ćwiczeniach bylo 12, pozniej po skończeniu jakiś czas bylo jeden. Spaslem się teraz jak świnia i mimo wieku w którym już bliżej niż dalej chce zacząć odnowa...


Zmieniony przez - tomex11 w dniu 2020-12-01 21:18:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 433 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6745
Teraz zrobię tak, że fota startowa fota plus obwody
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ektomorfik w domowych warunkach.

Następny temat

zawodowy kierowca

WHEY premium