SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tomaszewski-"...za to pajacowanie..."

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Reprezentacja Polski w noge zagrala kolejny katastrofalny mecz, ale nie to mnie najbardziej wkurzylo. Panowie-ja juz nie moge strawic tego Tomaszewskiego!!!!!!!!!!!!! Juz nawet Szpakowski jest przy nim swietny, choc z kazdym meczem dostoswuje sie coraz bardziej do poziomu pana T.
Moze jeden cytat z Tomka (po bramce dla Polski): "no i dobrze- nalezalo sie mu za to pajacowanie" (o bramkarzu Rumunii-co prawda rzeczywiscie kiepskim). Pomine inne szczegoly...Kto ogladal i sluchal ten wie.
Czy do tej telewizji trzeba zapraszac takich ludzi???????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40935
nie przesadzaj, fakt ze mowil glupoty, ale widac na nic madrzejszego go nie stac
a bramkarz to rzeczywiscie to pajac byl ich


pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie chce przypominac co pisali o Tomku Anglicy po meczu na Wembley... No ale dobrze-moze rzeczywiscie przesadzam...Ale musisz przyznac,ze mozna zaprosic kogos kto chociazby:
po 1.nie bedzie powtarzal tych samch frazesow co trzy minuty z dokladnoscia szwajcarskiego zegarka
po2.bedzie mial cos do powiedzenia (rzeczowego)...
....

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40935
no masz racje, a nie lubie jak on mowi:
'to nie jest blad, to jest wielblad'
****a pajac z niego

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
I tak nikt nie jest w stanie pobić tego pajaca Szaranowskiego...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40935
albo bozydara

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1364 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5479
to nie zmienia faktu ze tomaszewski ierdoli jak potluczony. nie idzie go słuchac

Największe dobro nosi pierwiastki zła i największe zło nosi zarodki dobra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
On poprostu nie umie sie wysllowic. Popatrzcie chociazby na Bońka, on to jest przy Tomaszewskim 1 klasa (a z komentatoruw najbardziej psuje mi ochote do ogladania meczuw pan o nazwisku Zydorowicz - nie trawie tego kreta na maxa)LOL

LOL - Laugh Out Loud (ale i tak biore 220kg na serie i tylko czasem stosuje sterydy..)

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zachecam w takim razie do obejrzenia magazynu Gol w niedziele o 19 na Dwojce. Zestaw Zydorowicz-Tomaszewski-siluja sie na expertow... Wystosowuja jakies apele do PZPN...Zalosne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40935
****a, jeszcze laskowski jako taki byl, a sie przeniosl i to dawno do canal +, sa dobrzy prezenterzy i prezenterki szczegolnie , ale jakos komentatorow nie posiadamy ...
aa, zreszta mnie to i tak malo interesuje, ja wole patrzec na widowisko sportowe, wole patrzec jak wybiega skrzydlowy z prawej strony i czeka na podanie, a gdy je otrzyma to mija 4 rywali i umieszcza pilke miedzy nogami bramkarza, wole wlasnie patrzec na zawodnikow jak szukaja pozycji, jak walcza o pilke, a co ci pozal sie Boze komentatorzy powiedza to mnie nieszczegolnie interesuje...

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Tomaszewski to ciota bo się cały czas chwali jacy oni byli dobrzy i jaki on był wspaniały aż żygać mi się chce jak go słucham niewiem jaką on ma szkołe ale chyba podstawową na komentatora się nie nadaje trzeba mu to jakoś powiedzieć może specjalną petycje do PZPN wyłać jak on to cały czas robi w GOLU a Szpakowski nawet się nie cieszy jak polska strzeli gola .Oglądaliście kiedyś NBA na tvn jak chłopaki komentowali też byli nieżli zawsze wyłańczałem głos i włańczałem muzyke wtedy mogłem oglądać mecz,

byczek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Eliminacje do programu "Siłacze 2002"

Następny temat

Zawody kulturystyczne w Bełchatowie

WHEY premium