SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Tolerancja Jedzenia

Wysłana -
chciałbym zapytać czy orientuje się może ktoś gdzie mógłbym zrobić badania czy cokolwiek na tolerancje pokarmów w moim organizmie ?? tzn ze co mogę jeść a czego mój organizm nie toleruje ?? :)
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Google + testy na nietolerancje pokarmowe + miasto, w którym mieszkasz.
Wysłana -
Każde laboratorium praktycznie, a najlepiej udać się do lekarza po skierowanie.
Wysłana -
anubis84
Każde laboratorium praktycznie, a najlepiej udać się do lekarza po skierowanie.

ok a to w labolatorium nie potrzebuję skierowania ??:) tylko ide i odrazu mi robią ??:)
Wysłana -
powiem Ci z własnego doświadczenia że testy swoją drogą bo nietolerancje mogą nie dawać widocznych objawów w postaci problemów gastrycznych a mogą objawiać się jakoś inaczej ale najlepszą metodą i tak jest obserwacja własnego organizmu. Słyszałem też opinie że te testy na nietolerancje pokarmowe nie są miarodajne ale musiałbyś się zagłębić w temat :)
Wysłana -
NicNieWiem
powiem Ci z własnego doświadczenia że testy swoją drogą bo nietolerancje mogą nie dawać widocznych objawów w postaci problemów gastrycznych a mogą objawiać się jakoś inaczej ale najlepszą metodą i tak jest obserwacja własnego organizmu. Słyszałem też opinie że te testy na nietolerancje pokarmowe nie są miarodajne ale musiałbyś się zagłębić w temat :)

nie są miarodajne tzn jakie badania Twoim zdanie Mistrzu muszę dokładnie zrobić ?:)
Wysłana -
Tak jest, idziesz do laba, płacisz, pobierają próbki i tyle.
Wysłana -
Napisałem, słyszałem od kilku osób już i czytałem na forach że nie są miarodajne a w praktyce nie wiem jak z tym jest, ale dlatego piszę że zanim wydasz kasę warto się tym zainteresować ;) Nie wiem czy mogę podsłać koledze link, jak nie to z góry przepraszam: http://www.tlustezycie.pl/2017/02/testy-na-nietolerancje-pokarmowa.html 
Wysłana -
NicNieWiem
Napisałem, słyszałem od kilku osób już i czytałem na forach że nie są miarodajne a w praktyce nie wiem jak z tym jest, ale dlatego piszę że zanim wydasz kasę warto się tym zainteresować ;) Nie wiem czy mogę podsłać koledze link, jak nie to z góry przepraszam: http://www.tlustezycie.pl/2017/02/testy-na-nietolerancje-pokarmowa.html

ok ok rozumiem dziekuję ;)
Wysłana -
Co Cię skłniło do wykonania tskich testów?
Wysłana -
domer
Co Cię skłniło do wykonania tskich testów?

przypuszczam ze cos jest nie tak po spożyciu produktów mlecznych czy serów białych zazauważyłem nie przyjemne rzeczy wzdecia itp ii chciałbym to w jakiś sposób sprawdzić a pozniej tez bedzie mi łłatwiej ułożyc diete wiedząć co moge zjeść a czego nie :)
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź