SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tolerancja Jedzenia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chciałbym zapytać czy orientuje się może ktoś gdzie mógłbym zrobić badania czy cokolwiek na tolerancje pokarmów w moim organizmie ?? tzn ze co mogę jeść a czego mój organizm nie toleruje ?? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
domer
Orzech nie eliminuj. Musisz po kplei sprswdzać każdy produkt, a nie wszystko na raz.



ok ok dzieki rozumiem :) tak zrobie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Google + testy na nietolerancje pokarmowe + miasto, w którym mieszkasz.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Każde laboratorium praktycznie, a najlepiej udać się do lekarza po skierowanie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
anubis84
Każde laboratorium praktycznie, a najlepiej udać się do lekarza po skierowanie.


ok a to w labolatorium nie potrzebuję skierowania ??:) tylko ide i odrazu mi robią ??:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
powiem Ci z własnego doświadczenia że testy swoją drogą bo nietolerancje mogą nie dawać widocznych objawów w postaci problemów gastrycznych a mogą objawiać się jakoś inaczej ale najlepszą metodą i tak jest obserwacja własnego organizmu. Słyszałem też opinie że te testy na nietolerancje pokarmowe nie są miarodajne ale musiałbyś się zagłębić w temat :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NicNieWiem
powiem Ci z własnego doświadczenia że testy swoją drogą bo nietolerancje mogą nie dawać widocznych objawów w postaci problemów gastrycznych a mogą objawiać się jakoś inaczej ale najlepszą metodą i tak jest obserwacja własnego organizmu. Słyszałem też opinie że te testy na nietolerancje pokarmowe nie są miarodajne ale musiałbyś się zagłębić w temat :)


nie są miarodajne tzn jakie badania Twoim zdanie Mistrzu muszę dokładnie zrobić ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Tak jest, idziesz do laba, płacisz, pobierają próbki i tyle.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
Napisałem, słyszałem od kilku osób już i czytałem na forach że nie są miarodajne a w praktyce nie wiem jak z tym jest, ale dlatego piszę że zanim wydasz kasę warto się tym zainteresować ;) Nie wiem czy mogę podsłać koledze link, jak nie to z góry przepraszam: http://www.tlustezycie.pl/2017/02/testy-na-nietolerancje-pokarmowa.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NicNieWiem
Napisałem, słyszałem od kilku osób już i czytałem na forach że nie są miarodajne a w praktyce nie wiem jak z tym jest, ale dlatego piszę że zanim wydasz kasę warto się tym zainteresować ;) Nie wiem czy mogę podsłać koledze link, jak nie to z góry przepraszam: http://www.tlustezycie.pl/2017/02/testy-na-nietolerancje-pokarmowa.html


ok ok rozumiem dziekuję ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Co Cię skłniło do wykonania tskich testów?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
domer
Co Cię skłniło do wykonania tskich testów?



przypuszczam ze cos jest nie tak po spożyciu produktów mlecznych czy serów białych zazauważyłem nie przyjemne rzeczy wzdecia itp ii chciałbym to w jakiś sposób sprawdzić a pozniej tez bedzie mi łłatwiej ułożyc diete wiedząć co moge zjeść a czego nie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Błonnik w tabletkach i słodziki na Keto

Następny temat

Mąka orkiszowa

WHEY premium