SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tokaż vs Elko:)?????

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DUDEK z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema mam pytanie czy wyrabianie ciężarów u tokaża jest tańsze jeżeli tak to prosiłbym o może jakiś adres znajomego zakładu. Z góry dzieki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7417
do insomani z takim pytaniem albo do działu po siłowni i o siłowni a nie zasmiecaj forum takimi pytaniam bo mozesz zostac zbanowany uwazaj pozdro .prosze o przeniesienie tego posta do działu "po siłowni i o siłowni :" dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 766 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44059
U tokarza napewno tansze. Ja za sztange i 6 krazkow po 2x15, 2x10, 2x7 dalem mu litra absolwenta i jeszcze mi dziekowal i mowil ze jak cos bede potrzebowal to mam isc tylko do niego. Niestety oferta jest juz nie aktualna, bo kopalnia sie chyba sie doliczyla ze im brakuje "pare" kilo 30 mm blachy no i koles stracil robote

.:Aktualnie Mottor 25:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Mocne
A zreszta to zalezy jak sie dogadasz

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5124
skąd brać materiał na wyrabianie u tokaza krążków? i w jakiej postaci on ma być ten materiał?

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1532
musisz poznac kumpli "złomiarze" oni ci powiedza z kat brac material.
Ja mam taki tajny sprzet ze slupa PKP ciezarek ktory napina druty zastrzegam nie ja go zarabalem ale przydaje sie aby dołozyc na wyciag i wazy 25 kg ciezki jak holera niepolecam obrabowywac PKP i tak biedaki niby niemaja kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 162
Jj
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie ćwiczycie?

Następny temat

Najzabawniejsze sytuacje z waszych siłowni

Wiecej