SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tobiasz Rusek - sezon jesienny 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Decyzja podjeta, nastepny start Mistrzostwa Polski Juniorow! Takze czas zaczac przygotowania

Czeka mnie naprawde ciezki okres, ale motywacja jest jak nigdy, wszystko musi byc dopiete, jezeli przygotowania maja wypalic i pojsc tak jak zakladam to MUSZE ogarnac sesje, projekty, zaliczenia w pierwszych terminach, nie moge miec poprawek we wrzesniu, bo wtedy wszystko sie skomplikuje strasznie..

Takze oprocz zapieprzania na treningach obecnie czeka mnie duzo duzo wiekszy zapieprz na uczelni ale nikt nie mowil, ze bedzie latwo ambitny cel postawiony, teraz trzeba zrobic wszystko, zeby go zrealizowac !

30 min rowerek rano

Barki:
Wyciskanie Arnolda 10/8 x4
wyciskanie sztangi stojac 10/6 x4
wznosy bokiem jednoracz 15/10 x4
odwrotne rozpietki na bramie lezac 15x3
przyciaganie linki do twarzy 15x3
podciaganie sztangi do brody 12/10 x3

Kaptur:
sztanga z przodu 4x20


Dieta:
100g platkow owsianych, 50g bialka z odzywki, 2 jablka
5x 50g ryzu brazowego, 200g piersi, szpinak + cebula
10 bialek 5 zoltek + cebula

pomiedzy posilkami wpadly 3 male jablka i troche migdalow, pare ogorkow kiszonych i troche selera, glod nadal wilczy heh powiedzialbym nawet ze ciezki do zniesienia

Pierwsze 3 tygodnie teraz jeszcze trening w miare intuicyjny, lekki, jeszcze troche trzeba odpoczac i przy tym cisnac cisnac z nauka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
28.05

Tric+Bic:

Biceps+Triceps:
prostowanie jednoracz na wyciagu 15 + uginanie jednoracz na wyciagu od dolu 12 w superserii x3
mlotki na skosie 12/10 + francuz hantlami lezac w superserii 12/10 x3
łamana modlitewnik 12/10 + pompki na maszynie 10 x3
uginanie jednoracz w opadzie 15 + prostowanie w opadzie w superserii 15 x3

Brzuch:
sklony z linka x4
spiecia odwrone lezac x4

Dieta:

100g platkow owsianych, 50g bialka z odzywki, 2 jablka
5x 50g ryzu brazowego, 200g piersi, brokuly + cebula
10 bialek 5 zoltek + cebula

Pomiedzy posilkami wpadlo duzo ;d otworzylem maslo orzechowe to zjadlem polowe ;d


29.05

Czworki:
Prostowanie jednonoz 20/15 x4
Fronty 10/6 x4
Wykroki 10 x4
Przysiady maszyna 12 x3
Suwnica pozioma 12 x3

Lydki:
Suwnica pozioma 20x4
Lydki na smithie 20x4

Od dzisiaj zmiana dieta i tak bedzie wyglada przez te 3 tyg lzejsze, jedynie w dzien treningu nog i plecow bedzie wiecej ww i bialka, wegle z ziemniakow/ryz basmati/ryz brazowy

Dieta z dzisiaj:

120g platkow owsianych, 50g bialka z odzywki, 2 jablka, 40g masla orzechowego
2x 300g ziemniakow, 250g piersi, fasola + cebula
2x 80g ryzu basmati, 250g piersi, fasola + cebula
10 bialek 5 zoltek + miarka odzywki + 3 paski czekolady gorzkiej (wyjatkowo dzisiaj na slodko hehe)





Ogolnie nauki tyle mam ze masakra.. Nerwy przez to mnie nosza.. Spac nie moge mimo tego ze dzisiaj mialem tylko 3h na sen.. kupilem sobie jakis dobry sen forte, zobaczymy czy mi cos poprawi ta jakosc snu heh chociaz jutro wstawac nie musze, mam nadzieje, ze sie w koncu wyspie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Super, że podjąłeś taką decyzję. Teraz trudny okres, bo sesja, ale nie można się załamywać, szybko się to przejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Coz zrobic, trzeba dawac z siebie ile sie da i damy rade !

30 minut rowerek z rana

Dieta:
120g owsianych, 50g bialka z odzywki, 2 jablka, 40g masla orzechowego
4x 80g ryzu brazowego, 250g piersi, fasola + cebula
10 bialek 5 zoltek

pomiedzy posilkami narazie jedno jablko, max jeszcze jedno zjem, ewentualnie jak bede glodny to pomidory

od jutra przycinam troche kurczaka, bedzie 800g na dzien, jedynie wiecej bialka w dni treningu nog i plecow, tak bedzie wygladalo do konca tych lzejszych 3 tyg

Dzisiaj dzien porzadkow, wszystko ogarnalem co mialem do zrobienia - oczywiscie oprocz projektu - ale juz mam spokojniejsza glowe, wszystko uporzadkowane i moge sie brac do roboty - gorzej, ze mi sie tak nie chce - kawa i do rysunkow...

Zmieniony przez - Tobiass w dniu 2013-05-30 17:52:00

Zmieniony przez - Tobiass w dniu 2013-05-30 17:52:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Co to za szamy na patelniach na pierwszej stronie bo wygloda apetycznie cos ale spagetti tylko inny kolor podaj przepis jak mozesz na pw badz tu jak wolisz
Forma kozak motyle wyj***ne bd wpadal powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
To w sumie praktycznie moje codzienne jedzenie, smakuje mi tak i szybko sie robi - mianowicie, fasolke/brokuly/kalafior gotuje pozniej blenderem zmiksuje i taki gesty sos z tego dorzucam do kurczaka i cebuli ktore dusze na patelni prosto i smacznie


Zmieniony przez - Tobiass w dniu 2013-05-31 16:03:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Wyglada super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Cwiczysz u siebie czy na silce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Cwicze w Slodkiewicz Gym w Poznaniu, http://www.slodkiewiczgym.pl/silownia/
wg mnie najlepsza silownia i wszystkim polecam

30 min rowerek rano

Klatka:
Butterfly 15x4
Plaska sztanga 12/10/8
Skos w gore hantlami 12x3
Rozpietki skos w gore 15x3
Krzyzowanie linek 15x4

Brzuch:
Spiecia 20x4
Maszyna 20x4

Przedramie:
uginanie na wyciagu z gory 20x4
uginanie na wyciagu od dolu 20x4

Dieta:
120g owsianych, 50g bialka z odzywki, 2 jablka, lyzeczka kakao
4x80g ryzu, 200g piersi, fasola+cebula
10bialek 5 zoltek pol cebuli

pomiedzy posilkami wlecialy 3 jablka

poranek dzisiaj mialem straszny, pare spraw nie poszlo tak jak mialo pojsc , ale jednak juz jakos wszystko ogarnalem, ponad polowa dnia za mna a za duzo z nauki/projektow nie zrobilem , takze kawa kawa kawa i lece z tematem

http://www.livesets.us/

polecam wszystkim, bardzo dobrze mi sie przy tym projekty robi szczegolnie polecam Armina ASoT oraz Above & Beyond - Group Therapy

posilek i do roboty !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Test - przed premierą

WHEY premium