SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tobiasz Rusek - sezon jesienny 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez lubiekaszke z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Witam wszystkich!

Postanowilem zalozyc dziennik aby dodatkowo zmotywowac sie do ciezszej pracy w trudnym okresie jakim bedzie dla mnie najblizszy czas.

Obecnie dochodze do siebie po zawodach i wznawiam treningi ;) startowalem na UMP i byl to moj debiut, udalo mi sie zajac 3-cie miejsce z czego jestem ogromnie zadowolony :)

W przygotowaniach pomagal mi i wspieral Radek Slodkiewicz, ktoremu bardzo dziekuje, za poswiecony czas oraz za bardzo cenne rady. Polecam kazdemu wspolprace z Nim, zarowno poczatkujacym jak i juz zaawansowanym zawodnikom.

O sobie:
Jestem studentem Politechniki Poznańskiej, Budownictwo, 1-wszy semestr mgr

Wiek: 23 lata, rocznik 1990

Wrost: ok 180cm
Waga: na ta chwile ok 86-87 kg (sporo wody zlapalem po zawodach ;) jeszcze waga sie nie unormowala ) na zawodach waga pokazala 76,8 kg

Forma na 2 dni przed zawodami:







A tak prezentowala sie forma na zawodach:







Najblizsze cele:
Budowanie masy miesniowej przy zachowaniu rozsadnego bf

Trening w obecnym tygodniu jest troche na rozruszanie sie ;)

Trening z dzisiaj:
Czworki:
prostowanie na maszynie 20-15 x5
suwnica skos 15-12 x4
fronty 10-6 + wykroki 12 superseria x4
przysiady na maszynie 12 x3

Lydki:
wspiecia 20 x8

Dieta:
100g owsianych, 50g bialka z odzywki, 2 male jablka
2x 250g piersi, 50g ryzu, szpinak+cebula
400g ziemniakow, 4 cale jajka 3 bialka
2x 250g piersi, 50g ryzu, szpinak+cebula
10 bialek 2 zolta + pol cebuli

miedzy posilkami poki co wpadlo dodatkowo - jedno male jablko i pare migdalow

Zmieniony przez - Tobiass w dniu 2013-05-24 19:51:12
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2477 Napisanych postów 5798 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106161
Fajne widać patrząc na dziennik jak z roku na rok poziom coraz większy i coraz większą masa mięśniowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Nic, to powodzenia
Pamietaj, że w tym dziale dziennik tez musi mieć odpowiedni poziom.
Jakieś filmiki czy foto żarła.

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
30 min rowerek rano, dosc intensywnie

Dieta:
100g platkow owsianych, 50g bialka z odzywki, 2 male jablka
2x340g ziemniakow, 200g piersi, brokuly cebula
3x50 g ryzu brazowego, 200g piersi, brokuly cebula
10 bialek 2 zoltka

takie zalozenie, w razie czego moze cos podjem

a tak wyglada moje codziennie sniadanie:



i jedzenie na caly dzien



Ogolnie kolejny dzien sie cos slabo czuje, chyba lekkie przeziebienie mnie bierze.. ale nie daje sie cieple skarpety wciagniete, dres, cieplo ubrany

Zakwasy na nogach porzadne takze trening wczorajszy dobrze wszedl, klatke tez jeszcze lekko czuje

Dzisiaj plecy, tak pewnie ok 15-16 bede szedl na trening, w drodze powrotnej podskocze do apteki i kupie cos na to przeziebienie zeby sie czasem nie rozlozyc

A teraz czas cos z projektow ruszyc, musze sie jakos zmotywowac bo sie czuje troche jakby mnie ktos przekopal kawa i do roboty..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Plecy:
Drazek szeroko do klatki 20/15/12/8
wyciag trojkat z gory 12/10 x3
wioslo hantlem jednoracz 12 x4
wioslo polsztanga 12x4
wioslo hammer od dolu 12x4
sciaganie drazka z gory 15x3

Kaptur:
hammer rama 20x4
hantle 20x4

Trening mysle udany, pompa porzadna, sily poki co zbytnio nie ma ale to pierwszy tydzien takze powinno sie poprawic, samopoczucie dalej kiepskie, apteke odwiedzilem, cos na przeziebienie mam takze oby szybko sie poprawilo..
Kawa i herbata z cytryna i jakos przetrwac heh

Dodatkowo juz zjadlem jedno jablko i pare migdalow, glod mnie meczy taki ze masakra... jem posilek i i tak jestem glodny, sloik ogorkow konserwowych dodatkowo zjem i jak dalej bede glodny to kolejna paczka brokulow wleci.. powiedzialbym, ze jestem bardziej glodny niz bylem w trakcie przygotowan heh nie wiem co jest grane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
Część,
mógłbyś jak przy rozpiskach z treningów pisać ciężary jakimi wykonujesz daną serie?
Znasz może swoje rekordy siłowe, albo ciężary na jakich wykonywałeś serie w szczycie formy?
Co to za skrót UMP? nie ogarniam zawodów itp. Kiedy planujesz kolejne zawody?
Liczę że będą jakieś filmy z treningów ;]
Zazdroszcze trenera, no czy tam ogolnie znajomości z Radosławem Słodkiewiczem ;]
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
forma bardzo dobra, widac pare słabszych stron i niedociągnięć, ale ogólnie bardzo dobrze.
na przeziebinie, jak czujesz, ze cie bierze, to dobre ejst takie rozwiazanie (jeszcze nie próbowalem )

1 dzien.
12 tabletek biocynku (4 x 3) + 30 tabletek rutinoscorbinu (10 x 3)
2 dzien.
10 tabletek biocynku (4/3/3) + 30 tabletek rutinoscorbinu (10 x 3)
3 dzien.
8 tabletek biocynku (3/3/2) + 15 tabletek rutinoscorbinu (5 x 3)

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
UMP - uniwersyteckie mistrzostwa polski

ok, od nast tyg bede podawal ciezary, w tym jeszcze byly takie bardziej intuicyjne, sily poki co zbytnio nie ma

co do rekordow silowych to nie robie maxow, szkoda zdrowia min schodzilem do zakresu powtorzen 6-8

z filmikami z treningow moze byc problem bo zazwyczaj cwicze sam, ale postaram sie cos ogarnac :)

a co do przeziebienia to dzisiaj kupilem flucontrol max i do tego duza ilosc wit c i czosnek w kapsach, mam nadzieje, ze starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Czołem, myślisz o starcie na MPJ w październiku? Jeśli tak, to się tam spotkamy, tym razem nie będę już w roli widza jak na UMP
Powodzenia dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
z tego co sie orientuje to MPJ sa do 23 roku zycia, ja juz skonczylem 23 lata takze sie nie lapie niestety ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Jesteś rocznik 90, tak jak ja, więc ostatni rok startów w juniorach, łapiesz się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Dzisiaj wolne, czuje sie juz troche lepiej, chociaz dalej to jeszcze nie jest to

Dieta:
100g owsianych, 50g bialka z odzywki, 2 male jablka
5x 50g ryzu brazowego, 200g piersi, pomidory+cebula
10 bialek 5 zoltek



Pomiedzy posilkami pewnie wleci pare migdalow moze jablko zalezy jak z glodem dzisiaj bedzie

To mi teraz dales do myslenia z tymi zawodami
Motywacja i checi sa, musze przemyslec jedynie aspekt finansowy i podjac decyzje
W sumie wydaje mi sie ze bylaby to ciekawa opcja, biorac tez pod uwage, ze bylaby to rowniez jedyna mozliwosc startow w Juniorach, poniewaz to ostatni rok kiedy sie kwalifikuje.

A teraz powrot do rzeczywistosci hehe zarcie zrobione, kawe wypic i za projekty


Zmieniony przez - Tobiass w dniu 2013-05-26 13:00:33

Zmieniony przez - Tobiass w dniu 2013-05-26 13:00:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Djmichol, Sopot 2021

Następny temat

Test - przed premierą

WHEY premium