SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tobiasz Rusek - sezon jesienny 2023

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
wagę byś miał pod klasyka w sumie widzę, ale już byś się łapał na tę "wyższą" kategorię i pewnie stąd męska sylwetka żeby jakoś to wypośrodkować, liczyłem że wystartujesz bez galotów, ale graty za medal, patrząc na to ile już mięcha mają na sobie zawodnicy z sylwetki to w porównaniu z latami poprzednimi nawet z kategorii 75 czy 80 (tak sprzed 5 lat) te "góry" zaczynają być nawet lepsze...

Dzik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Przygotowania na ME pelna para, cisne cisne

z wczorajszego treningu ramion:



oraz urywek z mojej pierwszej sesji ktora mialem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ale sucho, kurde!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Kolejny dzien przygotowan jedzenie sie szykuje, dzisiaj nogi - trening wczesniej niz zwykle

Przy okazji zapraszam do konkursu, rozdaje suple

http://www.facebook.com/tobiasz.rusek/photos/a.1585757305039470.1073741839.1404870786461457/1585757308372803/


Zmieniony przez - Tobiass w dniu 2015-04-26 10:42:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
na ME kadra a czy kadra b?

sledze z ukrycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Kadra B ( Ifbb kadra A)

Pochwale sie przemiana kolejnego podopiecznego



Przygotowania ida pelna para, cisne ile sie da ostatni oddech przed tym tygodniem, od pn do pt w pracy trzeba wytrwac i juz bedzie ostatnia prosta!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
Ostatnia prosta



Plan wykonany, ostatnie godziny do zawodów, na scenę wyjdę pewnie ok 19-21 - zobaczymy jak sprawnie będzie wszystko szło dzisiaj - zawodników w mojej kategorii sporo, z tego co się dowiedziałem - 27 - będzie walka

Pogoda nam dopisuje, udało się trochę pozwiedzać, przejechać do Barcelony także wyjazd jak najbardziej udany

Pozostało oczekiwanie do wyjścia na scenę oraz mała wyżerka po w nagrodę

Trzymajcie kciuki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 434 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6063
I już po zawodach cały wyjazd bardzo ciekawy, udalo mi się pozwiedzać i przejechać do Barcelony - naprawde piekne miasto, polecam wszystkim kto ma możliwość zwiedzić jednak jeden dzień - tyle ile ja miałem - to stanowczo za mało by moc się nią w pełni nacieszyć takze na pewno jeszcze tam wrócę

Co do samych zawodów, nowe doświadczenia i wnioski wyciągnięte, organizacyjnie jednak lekki zawód - zostaliśmy przełożeni z soboty wieczora na niedziele rano, gdzie już praktycznie przygotowani do wyjścia czekaliśmy w szatni - odwodnienie sie przedluzylo i nie do końca plan wyszedł jak miał wyjść, nie wnikając w szczegóły nie udało się wejść do finałów, na pewno następnym razem będzie lepiej!

Tydzień roztrenowania już za mną trochę podjadłem i odpocząłem, oprócz tego parę rzeczy z pracą mi się pozmieniało i nowe plany i cele założone, teraz trzeba je realizować



Zmieniony przez - Tobiass w dniu 2015-05-27 00:23:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1034 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14848
ale wśród pracowników się na bank wyróżniasz więc jest git !:) powodzonka, ładnie to wygląda , fajnie, że tak ogarniasz i dajesz dobry przykład

Dzik

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[BLOG] Djmichol, Sopot 2021

Następny temat

Test - przed premierą

WHEY premium