SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To normalny przyrost na masie?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5232
Witam, mam takie pytanie od 2 msc jestem na dodatnim bilansie kalorycznym i martwią mnie moja klatka piersiowa. Czuje po niej że rośnie i zaokrągla się, ale strasznie cycki mi zaczeły odstawać. Zaznaczę że zacząłem masę od 61 kg aktualnie mam 62,5kg i zwiększyłem sobie kalorie bo trochę to wolno idzie aktualnie mam ok 3200 kalori i chce porządnie się za to zabrać. Moje Bf według waszego kalkulatora wynosi 16,40%. Nie powiem czasem wypije cole zero albo monstera zero i coś słodkiego też się zje jak to normalny człowiek. Ale staram się czysto odżywiać i patrzę na to co jem na śniadanie, obiad i kolacje itd

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136788
Po mojemu po prostu klata Ci rośnie. Wiesz, u normalnych mężczyzn czasami coś odstaje: klata albo k**** przykładowo

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33029 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
Witaj, powinieneś wypelnić ankietę działu zeby było coś więcej wiadomo o tobie - ponadto warto dodac zrzut diety przykaldowej z danego dnia . Pamiętaj że progres to nie cyfry na wadze a zdjęcia i widok w lustrze ( zmiany w sylwetce ) ponadto pośpiech podczas masowania nei jest wskazany bo jest to długi i powolny proces.Szybko mozna łapać mase tluszczową a nie czystą mięśniową więc przybieraniem na wadze się nie sugeruj .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5232
Jutro wypełnię ankietę przed pracą i wrzucę jeden dzień z diety. Ogólnie to widzę jako takie efekty w ramionach, klacie i plecach i nogach. To co było jeszcze 2-3 msc temu to bez porównania byłem wychudzony po redukcji i nie miałem momentami siły nawet w pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33029 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
Więc może dieta źle ułożona i kcal źle dobrane ( zbyt duży deficyt) skoro takie wyczerpanie się pojawiło . Dasz zrzut i ankietę to więcej będzie można powiedzieć bo naraxie to można tylko gdybać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ERKU
Witam, mam takie pytanie od 2 msc jestem na dodatnim bilansie kalorycznym i martwią mnie moja klatka piersiowa. Czuje po niej że rośnie i zaokrągla się, ale strasznie cycki mi zaczeły odstawać. Zaznaczę że zacząłem masę od 61 kg aktualnie mam 62,5kg i zwiększyłem sobie kalorie bo trochę to wolno idzie aktualnie mam ok 3200 kalori i chce porządnie się za to zabrać.



nie ma zdjęcia porównawczego ale wątpliwe żeby przy różnicy 1.5 kg coś znacznie Ci się poprawiło na takim etapie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przewrażliwienie¿?

Następny temat

Stożek rotatorów, Solcoseryl , Blokada.

WHEY premium