SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

To mi sie nie podoba

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Zamowiłem w promocji Hiteca Whey pro 2 folie 1500g smak czekoladowy i waniliowy. Zamiast tego dostałem 4 puszki 750g oczywiście droższe niż folia, w dodatku 2 waniliowe 1 czekoladowy i 1 truskawkowy którego nie zamawiałem. W efekcie suma, jaką przygotowałem na paczkę okazała się niewystarczająca gdy przyszło do zapłaty a mnie nie było w domu. Zakup pozostaje nadal korzystny, w zasadzie jestem zadowolony jednak nie podoba mi się że ktoś zadecydował za mnie. Myślę że to był mój ostatni zakup przez internet u Hiteca.

Moderator Odżywianie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Uuuu. Panowie z Hi-Tec'a tak się ku*** nie robi. Jeśli zamawia się towar z góry z określoną ceną w tym przypadku 75zł to taki sie wysyła a nie towar droższy i to w dodatku w innych smakach. Jak się zamawia coś w takim sklepie to ma sie nadzieje że dostaniemy właśnie ten towar który zamawialiśmy i w tej samej cenie a nie o kilkadziesiąt złotych drożej a do tego w smakach w których wasz klient może nie gustuje. No chyba że to były jakieś próbki (darmowe) do spróbowania to ok, wtedy można , ale nie że dosć że płaci się wiecej to jeszcze dostaje się towar inny od zamówionego. Jeśli się nie ma określonej liczby towaru na stanie to nie robi sie promocji byle by klienta złapać. Jeśli nie można zrealizować zlecenia to się powiadamia klienta a nie wysyła co ma się pod ręką. Dobrze że sie o tym dowiedziałem bo miałem sobie sam właśnie białeczko zamówić , ale widze że niewarto i chyba nie tylko ja po takim "wybryku" zrezygnuje z zakupów w waszym sklepie. Chyba powinniście cos z tym zrobić i albo wysłać dodatkowe 750g białka jako pokute )) albo nie wiem, nie ja na tym strace. Jeśli ktoś by pytał, to jestem ADWOKATEM pana Atomica )) he he.



"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"

Moderator działu Szatnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
nic dodac nic ujac ;)))

deadmike

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie :)

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otrzymałem informację o zakończeniu promocji z HiTec'a i numery zamówień, które nie mogą zostać zrealizowane.
Prosiłem o ich anulowanie. Klientów, którzy złożyli rzekomo anulowane zamówienia poinformowałem o zaistniałej sytuacji. Niestety mimo mojej prośby o ich anulowanie zrobiono inaczej - poszły paczki z tym samym towarem, ale w paczkach o innych objętościach. Bardzo was przepraszam i mam nadzieję, że Hitec zrobi to samo.

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szanowni Państwo! W związku z brakiem promocyjnych opakowań Whey Pro 1500g uzgadnialismy każdorazowo wysyłkę 2x750g w cenie wyżej o 10zł. Ponieważ nie moglismy się skontaktować z kilkoma osobami, sugerując się samymi pozytywnymi odpowiedziami klientów, postanowilismy zrealizować zamówienia tych osób w postaci opakowań 750g. Osoby, które czują się jednak tym rozwiązaniem poszkodowane, w ramach przeprosin i rekompensaty otrzymają od nas dowolnie wybrany przez siebie produkt o dwukrotnej wartosci różnicy w cenie pomiędzy zamówionym a otrzymanym produktem. Istnieje oczywiscie możiwosć zwrotu nienapoczętych opakowań Whey Pro. Prosimy o kontakt z naszą firmą w celu uzgodnienia szczegółów.

Hi Tec Nutrition
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Dziękuję za odpowiedź - to mi się bardzo podoba. Każdemu może się zdarzyć popełnić błąd ale nie każdy się do tego przyzna. Czuję się w pełni usatysfakcjonowany bez zadnej rekompensaty, gdyż uważam że zakup i tak był korzystny. Mam nadzieję że nie była to ostatnia promocja z jakiej miałm okazję korzystać. Pozdrawiam

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hi Tec - mógłbyś uregulować wreszcie ten abonament...


among the blind a one-eyed man is king
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
...i profil wypełnic

jagnik

Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oczywiście kupując w naszym sklepiku

Mateusz Pazdan
Administrator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
eheheh dobre

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problemy z ładowaniem stron sfd

Następny temat

Za 5 minut mała przerwa (ok. 15min.)

WHEY premium