SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tluszcze wegle pytanie o diete, pomoc w posilkach

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 460
Witam, staram sie jesc systemem samuraja.
Waze 87kg, 181cm wzrostu. Chce zrzucic tluszcz z boczkow/brzuszka. Trenuje w tygodniu 2xcf, 2x bieg interwalowy i raz bieg tlenowy ( 7km )
Kalorii mam 2500, z czego weglowodanow 150g (jem przed i po treningu) - reszta dnia jem bialko tluszcz, bialka mam 150g, reszta tluszczu.
Jest to dla mnie najlepszy sposob zywienia,od wegli wygladam o wiele gorzej, nie mam problemow z energia. Czy jezeli wszystko jest ok to moge trzymac tak jak sobie trzymam? Jezeli ktos zna propozycje dobrych posiłków na drugie sniadanie/lunch/kolacje to prosze o pomoc bo czasem ciezko cos wymyslic :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 460
Nie, nie wlatuja. Staram sie jesc 2400 co napewno jest deficytem przy tylu kaloriach, tylko teraz nwm jak z tym makro i sie musze zastanowic , naprawde mnie interesuje dieta samuraja jak ktos cos wie na ten temat jak rozlozyc to prosze o pomoc. Czasem sa dni na cf gdzie robie mega trening i dobrze idzie a czasem brak sil - moze faktycznie wegle lepiej na mnie dzialaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
samopoczucie i osiągi to główna wytyczna, która możesz się kierować. Jeśli czujesz się OK, nie widzisz spadków (a wręcz przeciwnie) to imo możesz dalej tak lecieć, chociaż dla mnie zbyt niska pula WW biorąc pod uwagę charakter treningów.
odnośnie posiłków, zależy jak wyglądają inne, pytasz o BT, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699594
Witam ,
wypełnij pełna ankiete działu oraz wrzuć swoją diete wg schematu
http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Wtedy można udzielić odpowiedniej porady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 460
tak. Chce jechac przykladowo sniadanie bialko tluszcz, kolacja i drugie sniadanie tez. A wegle dostarczac przed i po treningu.
Problemy mam z drugim sniadaniem i kolacja totalne 0 pomyslu czasem podjem sledzia/tunczyka ale jak tego nie podjadam to potrafie drugi raz jajecznice zrobic co moze byc nie zdrowe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6255 Napisanych postów 75951 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754400
Zapraszam do działu kuchnia sfd. Jeżeli znasz źródła składników odżywczych to zapoznaj się po prostu z przepisami.

http://m.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html


Zmieniony przez - domer w dniu 2017-11-26 09:22:43

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Generalnie posiłki B+T nie są jakimś magicznym sposobem na pozbycie się tkanki tłuszczowej, osobiście nie widzę z tego typu praktyk większych korzyści. Dostosuj się do w/w wskazówek - wstaw pełną ankietę działu + obecny model żywienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 460
Po prostu na BT sie lepiej czuje , niz na tonach wegli. Nie przejem tyle kaszy/ryzu ziemniakow. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 460
A i bardzo wazne pytanie, bez ktorego nie rusze z dietą. Potrafie trzymac jadlospis zdrowo i trenowac zgodnie z planem, natomiast nadchodzi dzien ssania na slodkie i nie umiem sie powstrzymac, 3-4dni jedzenia codziennie pare batonow i przechodzi. takie wlasnie moje uzaleznienie rujnuje moja diete- jakies rady? Moze jakis psycholog? Jest to serio powazny problem, zaden zamiennik w postaci slodzika/shake'a wpc nie dziala :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699594
Powiem Ci ze większość ma tutaj problem ssania na słodycze , kwestia treningu silnej woli . Stawiasz cel i go realizujesz , nie ma odstępstw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Ja tam nie mam ssania na slodycze, ale to genetycznie chyba :) moj synek tez nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699594
Ssanie może tez nie mam , aczkolwiek czasem smaki różne . Jakiś słodycz można byłoby wsunąć
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Owoce w formie pulpy a wartości odżywcze

Następny temat

[ ABSURDY ŻYWIENIOWE ] Sól himalajska - cud natury czy sprytny marketing?

WHEY premium