SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tlusty czwartek!!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 93 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 131831
U mnie też czysto... A tak się uśmiechały w jednym, w drugim, w trzecim sklepie...
Tutaj co nieco o marketowych pączkach:
http://natemat.pl/133121,tlusty-czwartek-2018-tradycyjny-przepis-paczki-z-hipermarketow-mamy-sklad


Zmieniony przez - Eldier w dniu 2018-02-08 20:09:24
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ja z rana po omlecie wpakowałem 3 domowe, do drugiego posiłku 2 domowe, później w pracy od szefowej 3 z cukierni (nienajgorsze) i 2 marketowe, bo karton kolega przywiózł, ale beznadziejne, jedynie marmoladę mieli fajną. Myślałem, że to będzie koniec i po treningu siłowym plus zajechałem się WODem i chęci odeszły na pączki, bo czekała kasza manna w samochodzie, ale dziewczyna z recepcji tak namawiała, że się skusiłem jeszcze na jednego po treningu plus po ostatnim potrenignowym dobiłem w domu 4.... łącznie 15 .... mam dość na dłuuuugo, dobrze że jutro nogi+plecy+biceps siła to liczę, że rekordy polecą i usprawiedliwię ten "czarny czwartek"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
kozaki jesteście ;P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29290 Napisanych postów 62780 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901914
i dzien zakonczony na 10 szt. podjadlem ze smakiem i umiarem.czuje sie dobrze zadnych rewolucji jak narazie nie ma. i o to chodzilo.
wystarczy mi paczkow na dlugi czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Lucyna86
kozaki jesteście ;P

kozaki to raczej Ci co nie ulegają takim dniom i trzymają się swoich planow/diet/rozpisek na szczęście ja powoli lecze się z katowania dietą jakbym był zawodowcem i wydaje mi się że dopiero teraz ruszył progres
Mumin ja mam tak samo, niby 3200kcal swoich plus liczymy z 4500-5500 z pączków a żadnych rewolucji, cudów w jelitach ani zgagi.... właściwie to kładę się spać i czuje się juz "trochę pusty"


Zmieniony przez - DJ_DoDo w dniu 2018-02-08 22:56:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94182 Napisanych postów 364034 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667900
U mnie pod koniec

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
u mnie 7 , w tym 3 na noc HAHA
1

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94182 Napisanych postów 364034 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667900
czasem można a wręcz trzeba

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Zjedzenie 10 paczkow to juz przesada, aczkolwiek pamietam jak kiedys obzeralem takimi mini paczkami, gdzie 6 takich odpowiadalo 1 duzemu. Cala torebke na raz moglem ich zjesc, to sa dobre paczki na rowni z paczkami z budyniem(ktorych nigdzie juz nie ma) ja osobiscie na tlusty czwartek nie zjadlem zadnego paczka, w ogole nie rajcowal mnie ten puder na nich, nic specjalnego, ale znajac zycie jakby sie sprobowalo gryza to byloby ciezko sie opamietac, dlatego nie sprobowalem i nie zaluje:D
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rolada żyrafa

Następny temat

Serniczki proteinowe

WHEY premium