SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tlusty czwartek!!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5281 Napisanych postów 3170 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53093
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ależ słodko tutaj Same dobrodziejstwa, mnie w tym roku pączki ominą, ale...odbije sobie Chyba, że wymyślę warzywnego
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
bez przesady warzywnego pączka ? potraktuj jako cheat day XD
1

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Hehehe, eksperymentuje z postem Dąbrowskiej, więc nie mogę z prostej przyczyny, chce go przejść ładnie całego Ot, dla sprawdzenia.
Mniejsza o to, ale popatrzeć można Mniam!
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Mumin222
kazdy tutaj niezwyczajny kupujcie i zajadajcie ale nie ten chlam mrozony z marketow tylko normalne swieze paczusie z dobrych cukierni. nie ma co leciec na cene bo taki dzien jest raz w wroku. swoja droga co musi byc w tych paczkach skoro w dobrej cukierni kosztuje 2-3 zl a w markecie ponizej 50gr


Jak pracowałem w ochronie w markecie to widziałem że te pączki robili z jakiegoś proszku, po prostu uformowali kule i do pieca :d cena 49 groszy. Kierowniczka ze sklepu powiedziała że idzie kupić pączki do cukierni, bo te to są dla klientów. :D I ona ich jeść nie będzie. Ale ogólnie schodziły szybko. Zacytuje tą samą kierowniczkę "Wszystko zeżrą, tylko dajcie po promocyjnej cenie". A chodziło o stare mięso, które dali na grilla przyprawili i jakaś baba to kupiła. Miałem za nią pójść i jej powiedzieć co i jak, ale byłem na stażu i chciałem spokojnie dociągnąć do końca.. :P
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Masakra, jak się takie coś czyta, ale cóż - normalnie, tam gdzie chodzi o pieniądze, zawsze będzie jakaś bujda.
Miałam okazje pracować blisko na prawdę dobrej piekarni, wszystko naturalne, wszystko mega smaczne, ale i wzystko mega drogie - pączki około 4-5 zł, wielkie jak półtora mojej dłoni, z mega dobrym swojskim nadzieniem, czuć było świeży olej i dobrej jakości mąkę, także ,czasem warto dać więcej, choooć...w Biedrze za 30+gr też mi smakują
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
te z biedry są super dla mnie mimo chemii , są suche i można je zjesc z ręki bez oblizywania bo nic nie zostaje na dłoniach HA HA
1

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Hehe, lukier zostaje ! Oblizać trzeba
1

W kuchni hamuje Cię Twoja własna wyobraźnia...
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Agnieszka_w_kuchni__czyli_coś_z_niczego_;_-t1096225.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93283 Napisanych postów 362781 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664116
To ja wlasnie kolejne próbowałem u tesciowej

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ło matkooo ! Wleciało już sporo Może jakiś konkurs, kto najwięcej ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rolada żyrafa

Wiecej