SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tkanka tluszczowa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 617
Nie wiem ile jej powinno sie miec , ale po ostatnich badaniach wyszlo mi 2,89% - i jak mam to interpretowac? za malo? naprawde za malo ??? czy czas juz przytyc? wzr.172, waga ~64kg.

deszczowy

deszczowy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 617
Masz racje. Jak dla mnie ilosc tkanki nie jest wazna - jestem przeciez tylko amatorem. Ciekawe jest ze to urzadzenie poprzez ktore ja mierzylem dzialalo podobnie, tyle ze ja trzymalem je w dloniach przed soba i z tego co pamietam to ... mniej wiecej podobnie to mialo dzialac - cos mi tam lekarz tlumaczyl ale zebym ja to teraz pamietal ... ;)



deszczowy

deszczowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Chyba coś wam się pomerdało. Zawodowcy mają ja na poziomie około 5%. Chyba, że jestes anorektykiem.

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 617
Nie! nie jestem anorektykiem! A co cos nie wporzadku ze mna jest? Wygladam normalnie i nie mam klopotow ze zdrowiem.

deszczowy

deszczowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
to wynik jest bledny

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 617
Nie wiem czy urzadzenie jest zepsute. Jest to specjalnie do tego celu wytworzone. Nawet jak czytalem instrukcje i byla tam tabelka (z wiekiem i plcia) mowiaca o tym ile sie powinno miec tluszczu to 20% 20-25lat to byla norma. Znam jeszce jeden sposob ktorego nigdy nie probowalem - pomiar w bicepsie.
Xena a Ty jak sprawdzasz u siebie? o ile wogole sie tym az tak przejmujesz zeby sprawdzac. Ja to zrobilem z czystej ciekawosci.

Chory nie jestem na 100% :)

deszczowy

deszczowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli to nie błąd maszynki(może masz 28,9%) to musisz mieć posiekaną i wyżyloną nawet twarz, a skórę jak celafon !!!


Geralt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
xena podobno korzysta ze specjalnej wagi ktora mierzy takze tkanke tluszczowa.(tak mi sie kiedys obilo o oczy ze chyba cos takiego napisala)

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 617
Geralt - nie nie mam 28%! nawet sobie tego nie wyobrazam przy swojej wadze!!! Wyzylenie mam (na rekach - szczegolnie) ale bez przesady! twarz jest w dobrym stanie bez jakis "dodatkow". W zasadzie to nie mam za co sie zlapac na brzuchu - chociaz go nie cwicze - wiec pomyslalem ze wynik jest prawdziwy. To na czym sprawdzalem tkanke nie bylo waga. Podawalo sie tam wiek,wzrost,plec,wage, nastepnie bylo mierzone cisnienie krwi i cos jeszcze ... takze po 30sek wyskakiwal ladny wynik w kilogramach i procentach.

deszczowy

deszczowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Jesli masz tak niski wynik, to albo maszyna nie bierze pod uwagę wszystkich opcji (juz takie widzialam) albo masz tak mało mięsni, ze wychodzi tak mały pomiar.
Spojrz na zdjecie X-mena z jego profilu. On na tym zdjeciu ma około 7% zawartości tłuszczu. Zeby miec mniejszy wynik, musialbys byc jeszcze bardziej porzeźbiony.

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 617
Xena , mozesz miec racje. Miesni nie mam moze tyle co X-men ale bez przesady cos widac, szczegolnie teraz. Wynik wydaje sie byc zblizony bo jak juz ktos wspomnial widac mi zyly (moze to bardziej genetyka) i wyglad miesnia nie jest znowu taki zly! jak na tak krotki staz.
Xena mozesz mi poradzic jakis dobry sposob na sprawdzenie tej tkanki - bo teraz jestem jeszcze bardziej tego ciekawy. Tak w gwoli scislosci nie pisze o tym zeby miec jakas chora przyjemnosc ale chcialbym to wiedziec bo dzieki temu dowiem sie czy ogolnie nie bedzie ze mna zle (ze zdrowiem) i czy mam stosowac jakas chora diete.
Dziekuje za odpowiedz Xena.

deszczowy

deszczowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Ja mierzę poziom tkanki tłuszczowej na wadze firmy TANITA, która robi to poprzez opór. Impuls jaki jest wysyłany poprzez gołe stopy mierzy ile mam procent tłuszczu w stosunku do mięśni, wody i kości w organizmie.
Nie wiem jak ci poradzić, ale uważam to za zbyteczne. Ważniejszy jest wygląd i ogólne samopoczucie niż suche [tłuste ] cyferki

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aeroby - niech ktos mi wytlumaczy

Następny temat

Jak pozbyc sie rozstepow?

WHEY premium