SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tkanka tłuszczowa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Dzisiaj na treningu rozmawialem z moim "trenerem" na temat spalania tkanki tluszcowej. Poradzil mi zrobienie samemu specyfiku ulatwiajacego pozbycie sie zbednego tluszczu. A mianowicie: lyzke kory wierzby i lyzke zielonej herbaty zaparzyc przez jakies 15-30 minut, a nastepnie do tego naparu dodac lyzeczke nalewki z kwiatu glogu (dostepne w aptece).
Czy ktos z Was eksperymentowal juz z takimi eliksirami? Jezeli tak to chetnie poslucham spostrzezen...

WEBADI
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie próbowałem tego co piszesz ale kiedyś o czyś podobnym słuszałem.Dzieki za przypomnienie.akurat dzisaj kupiłem L-carnityne Ultimate i Super Fat Burner MLO,do tego dodam to co polecasz.
Pora schudnąć!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Tez myslalem zeby polaczyc to z Fat Burnerem tylko pytam bo nie chce sie zdziwic dzialaniem... :) Podobno daje przy okazji niezlego kopa.

WEBADI

Zmieniony przez - WEBADI w dniu 01-04-17 22:36:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kop to dobra rzecz.
A łączyć raczej trzeba.Ja osobiście nie wierzę w same ziółka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Zioła? Moze to jakos przeczyszczajaco dziala? Dzieki temu tluszcz nie ma sie z czego odkladac.. :)
ja osobiscie polecam Xenadrine, dostalem totalna zjazde od mamci.. Wiecie dlaczego? Bo zadne spodnie nie sa na mnie dobre, w pasie zeszlo mi oko9lo 8, 9 cm - POWTORZE DLA NIEDOWIERZAJACYCH kolo 8 lub 9 cm..
a i jeszcze zotalo mi tabletek na jakis tydzien brania..
do wydatku kasy na xena doliczcie kase na dodatkowe PASKI DO SPODNI ;P
Ale teraz troche dziwnie sie czuje wszystkie ciuchy WISZA na mnie kompletnie...
troche zaluje ze zamiast xeny nie kupilem kreatyny, a dopiero po cyklu xene, efekty na pewno 10 razy lepsze...
jeszcze jedno, po tym cyklu kreatyny (za 2 tyg.) sprubuje na sobie domowego eca i l - karnityny (bo tanio wyjdzie), podobno efekty dobre przy cholernie duzej ilosci aerobow (ja teraz zasowam jak glupi ale oplaca sie)...
a jakby ktos byl ciekawy ile w kg mi zeszlo to cos kolo 6 kg, teraz waze 68kg, przed xena 74kg, noi obwod pasa... )


DO MODERATOROW : TO NIE JEST REKLAMA, JA TYLKO W PEWNYM SENSIE OPISUJE DZIALANIE PEWNEGO TERMOGENIKA...

Pozdrówka!

Arcio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to jest to Xenadrine?
8 cm.- dla mnie trochę zbyt dużo, chodzi mi o zgubienie "opny" a nie o steracenie "Efektów treningu"
Przy okazji mam podobnego kota.(patrz profil klubowy)

Rafał Zagrajek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Xenadrine to rodzaj spalcza tluszcu oparty na efedrynie, kofeinie i aspirynie (jej ziolowej odmianie). Dziala bardzo skutecznie lecz ma rowniez wady, m.in. nie powinien byc stosowany przez osoby z problemami sercowymi, powoduje drzenie rak, problemy ze spaniem itp.
Nazwy innych termogenikow np: Hydroxycut, Thermobody.

WEBADI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Zanim zdecydujecie się zamieszczać entuzjastyczne opisy odwadniających termogeników typu xenadrine proponuję najpierw sprawdzić czy efekty utrzymają się przynajmniej kilka tygodni od odstawenia.

Moderator Odżywianie i Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 593 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4185
Atomic zapewne chodzi ci o efekt jojo?
Stosowalem sie do zalecen i co tydzien jadlem normalne posilki, a w swieta nawet troche ciasta (no bo jak w swieta nie zjesc kawalka placka...)
dla ciekawych opisze efektkoncowy, po 2 tygodniach od czasu ostatniego zazycia xeny...
a tak przy okazji pierwszys tydzien to przygotowywanie organizmu do eca (czyli po 1 tabl.), a moze teraz przyzwyczaic do odstawienia? czyli zrobic tzw. piramidke...
atomic co o tym myslisz?

Pozdrówka!

Arcio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18119
Do WEBADI
Co do tego specyfiku to już opis tego widziałem na jednej ze stronie o kulturystyce (link chyba na gł. stronie Kulturystyki.pl). Tam było to przedstawione jako naturalna alternatywa dla ECA.
Tylko pytanie - gdzie można takie zioła kupic ?
W sklepach z ziołami ? :)

-=Ziomal=-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1549 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9462
Zielona herbate i kore wierzby w sklepikach ze zdrowa zywnoscia. Nalewke z kwiatu glogu w aptece (bez recepty).

WEBADI
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze HMB

Następny temat

aminokwasy

WHEY premium